Zlecenie wykonania prac remontowych

Moje mieszkanie zdecydowanie nadawało się do remontu. Kolor ścian już dawno mi zbrzydł, podłoga była porysowana i lakier z niej schodził, także część mebli chciałam wymienić. Najpierw zabrałam się do obmyślenia planu działania, zakupu materiałów o obliczenia ile jeszcze mogę wydać na skończenie remontu.

Profesjonalnie wykonane prace remontowe

prace remontowe ostrołękaSama oczywiście nie zamierzałam się za to zabierać. Szukałam firmy, która oferowała prace remontowe Ostrołęka. Zależało mi na profesjonalnej, doświadczonej ekipie, która ma szeroki zakres usług. Nie chciałam brać jednej ekipy do malowania, drugiej do cyklinowania i tak dalej. To tylko wyszłoby mi drożej, a także byłoby z tym więcej ,,zabawy”. Oglądałam strony internetowe różnych firm, do wybranych też zadzwoniłam by dowiedzieć się czegoś o konkretnych terminach i wycenie całości. Na tej podstawie wybrałam jedną firmę, która oferowała kompleksowe prace remontowe, miała krótkie terminy oczekiwania i zaproponowała atrakcyjne ceny za swoje usługi. Ekipa miała za zadanie pomalować ściany w trzech pokojach, cyklinować parkiet w salonie, a także zdjąć starą boazerię z przedpokoju i wstawić tam ładną sztukaterię. Przy okazji pomogli mi z wniesieniem mebli, bo ustawiłam dostawę tak, by meble przyjechały kiedy panowie będą u mnie. Przynajmniej sama nie musiałam się tym zajmować. A tak po skończonych pracach ekipa rozstawiła mi meble tak jak chciałam i pokoje znowu były gotowe do użytkowania. Jestem zadowolona z efektu końcowego.

Na pewno warto było wykonać ten remont. Dzięki temu znowu moje mieszkanie mi się bardzo podoba i przyjemnie się w nim mieszka. Całość jest jak nowa, piękna i funkcjonalna. Z pewnością nie żałuję ani złotówki wydanej na remont. Przynajmniej na kilka lat mam ten temat z głowy.