zespół na wesele

Zespoły na wesela wracają do łask

Od jakiegoś czasu wesela traciły na popularności. Młodzi coraz mniej chętnie decydowali się na wydawanie sporych pieniędzy na jednorazową imprezę. Coraz mniej ludzi jest zwyczajnie na to stać.

Zespoły weselne coraz bardziej wracają do łask

zespół na weseleCi natomiast, którzy mogliby sobie na coś takiego pozwolić wolą wydać te pieniądze w bardziej rozsądny sposób. Zamiast wydać kilka tysięcy na zespół weselny wolą kupić kilka rzeczy do mieszkania lub nawet wyjechać na egzotyczną podróż poślubną. Tak więc wiele ślubów odbywa się teraz w kameralnych warunkach. Młodzi rezygnują z wystawnych bali na rzecz skromniejszych wieczorów w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Takie trendy są szczególnie widoczne w większych miastach takich jak Łódź czy Warszawa. Ta sytuacja powoli się jednak znowu odwraca. W mazowieckim blisko 80% zawartych w zeszłym roku małżeństw towarzyszyło huczne wesele. Lokal, zespół na wesele, jedzenie i alkohol, wszystko dla kilkudziesięciu a nawet kilkuset osób. Koszty są przeogromne ale młodzi zdają się tym znowu tak bardzo nie przejmować. Zapytani o to, odpowiadają dyplomatycznie, że chcą podzielić się swoim szczęściem z jak największą ilością osób. Sceptyczni obserwatorzy dodają jednak „zastaw się a postaw się”. Zdaniem niektórych powracająca moda na duże wesela wynika głównie z trendów promowanych przez media.

Młodzi podglądają i starają się kopiować swoich idoli. Niestety coraz więcej osób zamiast żyć swoim życiem przykłada więcej uwagi do tego jak ich życie wygląda z zewnątrz.