skoff tango

Zamknięty na wieży- lampy skoff tango na schodach

Mój kolega postanowił wybrać się na sesję fotograficzną do pewnego obserwatorium, gdzie można obejrzeć ze wszystkich kierunków świata panoramę miasta. Z jego opowieści wynika, że na szczycie samej wieży jest podwieszony ogród a lampy solarne w nocy podświetlają jej szczyt.

Lampy skoff tango i piękne wejście na wieżę

skoff tango

Samo wejście do góry krętymi schodami, gdzie były zamontowane w ściany skoff tango, wprawiły go w zachwyt. Nowocześnie urządzona wieża, to duży atut i atrakcja turystyczna, na której da się zarobić sporo pieniędzy. Przebywanie na szczycie wspomina mile. Był sam i nagrywał przebieg zachmurzenia nad miastem. Tak się wkręcił w robienie zdjęć, że zatracił się w czasie. Wieża jest otwarta do godziny siedemnastej, a było już kilka minut po czasie. Przestraszony zwinął sprzęt i chciał się przedostać na dół, ale okazało się, że jest ciemno. Schodził po schodach wolnym krokiem i trzymając się za ściany wyczuł oprawy led. Gdy już był na dole zaczął uderzać pięściami w drzwi. Było tam ciemno, a lampy kanlux były wyłączone. Nagle drzwi otworzył mu portier, który się mocno zdziwił, jak zobaczył człowieka, którego zamknięto na wieży. Z wrażenia aż wypadła mu żarówka led e27, którą miał za chwilę przykręcić. Jak się okazało, portier nie widział na kamerze, że ktoś przebywał na szczycie. Ustawił się od strony zachodniej, czyli tam, gdzie widoczność obrazu jest ograniczona.

Wspomnienia pozostaną na długo, a urok wieży został zapamiętany przez Piotra pozytywnie. Dziś sam urządził swoje mieszkanie wzorując się na wnętrzu wieży. Cena remontu była spora, ale warto było zmienić wygląd wnętrza.

Pomocna w aranżacji oświetlenia okazała się strona – HALOGEN.pl – żarówka led e27