hydraulik

Z mojego męża żaden hydraulik

Są pewne słowa, albo całe zdania, które sprawiają, że kobiecie nieraz włos się jeży na głowie. Bardzo często zależy oczywiście kto to zdanie wypowiada. Jeżeli wasz mąż, albo partner, faktycznie zna się na rzeczy, a klucz francuski, czy wkrętarka to jego dobrzy znajomi, możecie odetchnąć z ulgą.

Lepiej dzwonić po hydraulika

hydraulikJa niestety nie miałam takiego szczęścia. Bydgoszcz to duże miast i w razie jakiejkolwiek awarii w domu, czy dotyczy to sprzętu, czy też jakiejś instalacji, dostęp do odpowiednich usług nie jest w żaden sposób utrudniony. Pogotowie hydrauliczne jest więc w zasięgu ręki. To właśnie taką pomoc musieliśmy wzywać ostatnio, kiedy nasz cieknący kran zmienił się w tryskający kran. Właśnie wtedy mój mąż wypowiedział te magiczne słowa, które w całej tej sytuacji zestresowały mnie jeszcze bardziej: „kochanie, ja naprawię!” Po godzinnej traumie pod zlewozmywakiem, kiedy odkręcił wodę z powrotem, okazało się, że żaden z niego hydraulik – nie naprawił. Woda sikała już z trzech miejsc, zamiast jednego. W duchu dziękowałam, że tak się zmęczył podczas swoich wysiłków – bo przecież jak się facet uprze, to wiadomo co się dzieje. Na szczęście tym razem poddał się od razu i mogłam zadzwonić po speców świadczących usługi hydrauliczne zawodowo.

Dość powiedzieć, że pan hydraulik zjawił się jeszcze tego samego dnia i sprawnie poradził sobie z problemem. Oczywiście interwencja kosztowała nas trzy razy tyle z powodu szkód wyrządzonych przez męża, ale mieliśmy z tego tyle radości, że nawet te sto pięćdziesiąt złotych nie bolało! Dobrze się sprawdziła firma Twój monter Bydgoszcz.