Wypoczynek na Mazurach

Od jakiegoś czasu marzy mi się odpoczynek, ale nie taki super aktywny. Wolałabym pospacerować nad brzegiem wody, pochodzić po lesie, powdychać świeże powietrze, a nie wszechobecny smog. Nie zależy mi na ciepłej i słonecznej wyprawie, tylko na totalnym relaksie. Chyba najlepszym wyborem spośród pięknych miejsc w naszej Polsce będą Mazury. Wiecie, że tak na dłużej żeby posiedzieć, to nie byłam na Mazurach? Zawsze wyborem były góry albo morze, a nasze polskie jeziora przecież takie piękne.

Gdzie odpocząć na Mazurach?

pensjonat nad wodą - OstródaNo i tak sobie siedziałam w domu w weekend i szukałam. Szukałam i szukałam odpowiedniego miejsca na Mazurach, który spełniłby moje oczekiwania. No i po dwóch godzinach poszukiwań natrafiłam na piękny i uroczy pensjonat nad wodą – Ostróda. Nie byłam nigdy w tej miejscowości, więc od razu znalazłam w Internecie przydatne informację na jego temat i powiem tak- miejsce świetne na taki wypoczynek. Pensjonat, który znalazłam mieści się nad samą wodą, więc spacery będą możliwe o każdej porze dnia i wieczorami. Co prawda do lasu z pensjonatu mamy sporą odległość do pokonania, ale zawsze po drodze można coś zobaczyć, także ja jestem za. A przy okazji o tej porze roku ceny i dostępność pokoi bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Więc wybieramy się z mężem do Ostródy już w następny weekend na całe 6 dni, więc na pewno wypoczniemy. Nie ma co do tego wątpliwości. Jesteśmy z centrum Polski, więc podróż zajmie nam trochę czasu, ale na miejscy odetchniemy od zgiełku miasta.

To znaczy ja mam taką nadzieję, oczywiście po drodze mamy w planach zwiedzić jeszcze jakieś ciekawe miejsce. Ale nam tym muszę jeszcze przysiąść, żeby znaleźć coś godnego zainteresowania. Mąż zachwycony, więc ruszamy już niebawem. Postaram się opowiedzieć jak było po powrocie, ale już na samą myśl wiem, że będzie super.