leczenie kanałowe

Wydałam krocie na leczenie kanałowe

Dawniej nie dbałam bardzo o zęby, nie przywiązywałam do tego jakiejś wielkiej wagi. Myłam je, żeby były względnie czyste i żeby oddech był świeży, ale nie przykładałam się do tego. Również bardzo często omijałam wizyty kontrole.

Leczenie kanałowe było kłopotliwe

leczenie kanałoweNie chciałam wydawać pieniądzu za to, ze przez pięć minut ktoś mi obejrzy zęby. Sama czułam ze nic mnie nie boli i pomijałam te wizyty. Dlatego też byłam bardzo zła, kiedy jeden ząb zaczął mnie boleć. Do tej pory nigdy mi się to nie zdarzyło. Musiałam zatem wybrać się do specjalisty. Dobrze że mój dentysta przyjmował także w soboty, bo w dzień powszedni nie miałabym kiedy do niego zajrzeć. Tam na miejscu sprawdził mi wszystkie zęby. Powiedział mi, że mam kamień na zębach, nie są one w dobrym stanie, w dodatku będzie niezbędne leczenie kanałowe i to dwóch zębów! Byłam tym przerażona. Zawsze bałam się dentysty, a tu się okazuje że na jego fotelu będę musiała spędzić długie godziny. Byłam tym bardzo zmartwiona i przygnębiona. Jednak zęby nadal mnie bolały, więc nie miałam wyjścia. Już myślałam, że może licówki byłyby lepszym rozwiązaniem, ale mój stomatolog powiedział, że i tak najpierw trzeba wyleczyć zęby, zanim się je założy, bo będą się wtedy jeszcze bardziej psuły. Musiałam zatem się dobrze do tego przygotować. Leczenie kanałowe były straszne, wszystko mnie po nim bolało i musiałam brać tabletki przeciwbólowe. Stomatolog powiedział mi, ze z następnym zębem będzie lepiej, ale ja mu już nie wierzyłam.

Wiedziała jednak, ze dalsze zwlekanie tylko pogorszy sprawę i trzeba będzie zęba wyrwać. Poza tym wydałam krocie na leczenie kanałowe. Warto jest jednak dbać o zęby, żeby nie mieć takich problemów.

Lepiej jest wybrać wcześniej usługi A-Dent Kraków