Wybór kabiny prysznicowej do łazienki

We współczesnych łazienkach bardzo często montowane są kabiny prysznicowe. Coraz częściej wypierają one wanny lub wannoprysznice. Oczywiście montaż kabiny prysznicowej wcale nie musi oznaczać rezygnacji z wanny. W przypadku dużych łazienek często instalowane są zarówno kabiny jak i wanny kąpielowe.

Nowoczesne kabiny z hydromasażem i głośnikami

kabiny prysznicowe w GdańskuObecnie kabiny mają wiele różnych funkcji. Można kupić gotowe kabiny prysznicowe za kilkaset złotych, ale są też takie, które kosztują kilka tysięcy. Droższe kabiny prysznicowe wyglądają bardzo nowocześnie. W kabinach znajduje się często wiele dodatków, które mają uprzyjemnić czas przeznaczony na prysznic. Znane są np. kabiny z hydromasażem. W takich kabinach znajduje się specjalny panel z dyszami do hydromasażu. Z dysz uwalniana jest woda pod dużym ciśnieniem, które masuje przede wszystkim plecy, ale również nogi i ramiona. Nowoczesne kabiny prysznicowe w Gdańsku mają też do wyboru różne baterie. Dzięki temu można korzystać z wody spływającej różnym strumieniem. Niektóre kabiny mają funkcję deszczownicy – jak sama nazwa wskazuje, w czasie prysznicu na użytkownika spływa woda w postaci ciepłego deszczu. W kabinach prysznicowych coraz częściej stosuje się urządzenia elektroniczne. Może to być nie tylko radio z głośnikami. Do elektronicznego panelu można podłączyć USB lub telefon, co pozwala włączyć w kabinie ulubioną muzykę. Dno kabiny prysznicowej może zostać wyposażone w mini dysze do hydromasażu stóp.

Elementy metalowe wykonywane są ze stali nierdzewnej. Kabiny prysznicowe muszą posiadać dokładne zamknięcie – szczególnie te z dyszami do hydromasażu. Nie mogą tu powstawać żadne przecieki powodujące wydostawanie się wody na zewnątrz. Prysznic w nowoczesnej kabinie z hydromasażem i możliwością słuchania muzyki do prawdziwa przyjemność.