Wózki z serii Torino S Line

 

Wybór wózka dziecięcego wcale nie jest łatwy, bo na rynku znajdziemy mnóstwo modeli. Najważniejsze jest określenie co dla nas jest ważne i jakie funkcje musi on spełniać, żeby wybrać najlepszy model. Godna polecenia jest firma Bebetto.

Akcesoria do wózków Bebetto

bebetto torino s line z akcesoriamiWybierając wózek dla niemowlaka, możemy kupić samą gondolę, czyli głęboki wózek, w którym maluch może tylko leżeć, albo od razu komplet razem ze spacerówką dla większego dziecka. Jeżeli chcemy zaoszczędzić czas i pieniądze, to najlepiej od razu kupić Bebetto Torino S Line z akcesoriami, bo na pewno niczego nam nie zabraknie przez najbliższe trzy lata. Jest to model wózka składającego się z gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego. Wszystkie elementy są zamiennie montowane na jednym stelażu, a więc kupując jeden, mamy aż trzy wózki. Posiada on duże, pompowane koła, które z tyłu są wyposażone w nożny hamulec tarczowy, a z przodu mają mniejsze, skrętne koła. Ponadto posiadają one możliwość blokady jazdy na wprost. Wózek Torino S Line został wyposażony w dwie torby. Jedna pod wózkiem, która jest bardzo pojemna i można w niej schować zakupy, a druga jest to model pielęgnacyjny i wisi na poręczy do prowadzenia wózka. Wśród akcesoriów znajdziemy moskitierę chroniąca malucha przed niechcianymi owadami, folię przeciwdeszczową, którą możemy nałożyć na gondolę i na spacerówkę oraz uchwyt ba kubek z kawą dla rodzica. Możemy jeszcze dokupić do wózka Torino mufkę na zimowe spacery, lub parasolkę przeciwsłoneczną. Cały wózek jest bardzo lekki i łatwo się go prowadzi.

Wózki Bebetto Torino są na naszym rynku już od dobrych kilku lat, a ich sprzedaż ciągle rośnie. Ich cena jest przystępna, bo za niecałe dwa tysiące złotych możemy kupić komplet trzech elementów stanowiących oddzielne wózki montowane na jednym stelażu.