fotograf

Wideofilmowanie czy fotograf na ślubie?

Nasz ślub i wesele to powinny być takie uroczystości w naszym życiu, które będą przez nas zapamiętane jak najlepiej. Jednak sama nasza pamięć nie wystarczy. Czasem chcielibyśmy wrócić do tego momentu, kiedy to się wszystko dobyło. W tym pomogą nam zdjęcia lub filmy z naszej uroczystości.

Fotograf musi się starać

fotografJednak które z nich będą dla nas najlepsze? Czy lepiej zainwestować w wideofilmowanie, a może w fotografie ze ślubu? Na pewno dla każdego co innego będzie ważne. Takie zdjęcia będą pozowane i na pewno będziemy na nich wyglądali rewelacyjnie. Dobre oświetlenie, kadrowanie i obróbka w programie graficznym sprawi, że każdy będzie prezentował się znakomicie. Dlatego też łatwiej jest się nam przyjrzeć, omówić jak to było., niż jakby to było w przypadku filmu. Fotografia ślubna ma jednak swoje wady. Fotograf musi się sporo starać, a mimo to nie zobaczymy na zdjęciach wydarzeń w trakcie dziania się, a jedynie zatrzymane w kadrze momenty. Na pewno mają one swój urok, ale to nieco co innego. Wideofilmowaniem ma wiele zalet. Możemy zobaczyć cały przebieg ceremonii ślubne i ją sobie przypomnieć. Widzimy też jak bawili się nasi goście, kto złapał bukiet rzucany przez pannę młodą, jak to wszystko wyglądało, jaki był toast i tym podobne. Jednak wideofilmowanie to też coś takiego, co nie pokaże nam detali.

Nie zobaczymy na zbliżeniu obrączek, sukni panny młodej, czy kwiatów. To na pewno duży minus jaki ma wideofilmowanie. Zatem zanim coś wybierzemy to musimy się zastanowić nad tym co jest dla ans najważniejsze. Może wybrać obie możliwości w połączeniu?