Wesele w przytulnej restauracji

Ślub miał być największym wydarzeniem w moim życiu i dlatego wszystkim postanowiłam zająć się osobiście. Narzeczony nie miał żadnych wymagań i dlatego wszystko mogłam przygotować po swojemu. To mi zdecydowanie odpowiadało. Aleks dał mi pieniądze a ja wszystkim się zajęłam.

Znalezienie idealnej restauracji na wesele 

restauracja na wesele rzeszówIstotne było przyjęcie weselne. Nie planowałam typowego wesela z tańcami. Miało to być przyjęcie w jakiejś bardzo przytulnej restauracji. Znałam większość restauracji w Rzeszowie, bo często do nich chodziłam. Szukałam jednak czegoś wyjątkowego. Musiała to być przede wszystkim elegancko ustrojona i dość nowoczesna restauracja na wesele Rzeszów miał wiele do zaoferowania i poszukiwania nie stanowiły dla mnie aż tak ogromnego wyzwania. Spisałam wszystkie restauracje, które organizowały wesela i je odwiedziłam. Chciałam wszystko osobiście sprawdzić zanim podejmę decyzję. Udało mi się znaleźć restaurację na wesele, która spełniała wszystkie moje wymogi. Sala była przestronna, klimatyzowana i na czas wesela miała być nieczynna dla pozostałych gości spoza wesela. Termin, w którym miało odbyć się wesele był wolny i dlatego natychmiast dokonałam rezerwacji. Przekonało mnie również menu, które było dostępne i bar z dostępem do różnych alkoholi. Potrawy na wesele również sama wybrałam, bo doskonale wiedziałam, co powinno znaleźć się na stołach. Menadżerka restauracji była kobietą rzeczową, z którą dogadałam się od razu. Wiedziałam, że to będzie najlepsze wesele.

Aleks pojechał ze mną do restauracji w weekend, bo chciał ją zobaczyć. Zarezerwowaliśmy sobie tam stolik, żeby zjeść kolację. Obsługa kelnerska była na najwyższym poziomie, co mój narzeczony od razu docenił. Był zachwycony wyborem, jakiego samodzielnie dokonałam.