Wesele w atrakcyjnym miejscu – hotel i pałac w Gorzowie

Wszyscy, którzy planują swój ślub i wesele w Gorzowie muszą przede wszystkim wybrać odpowiedni termin oraz dopasować do niego ceremonię w kościele oraz wynajęcie sali bankietowej. Co prawda teraz bardzo popularne jest branie ślubów w plenerze, ale w naszych warunkach klimatycznych nie o każdej porze roku mamy taką możliwość. Dlatego też, Pary Młode bardzo dużo uwagi skupiają na znalezieniu sali, która spełni ich wszystkie oczekiwania.

Wesele w Gorzowie

wesele w gorzowieJak się okazuje nie jest to takie proste zadanie. Po pierwsze, sale o wysokim standardzie i położone w dogodnej lokalizacji są zarezerwowane z bardzo dużym wyprzedzeniem. Niekiedy takiej rezerwacji trzeba dokonać nawet na rok do przodu. Po drugie, Parze Młodej i zaproszonym gościom musi odpowiadać nie tylko samo wyposażenie, ale także miejsce i okoliczne atrakcje. Nie wszystkie sale spełniają te warunki.
Ponadto często w danym miejscu potrzebne są także noclegi, a skoro noclegi to także dobra baza hotelowa i pełne wyżywienie. Pomimo tych wszystkich kryteriów można znaleźć lokalizację, która jest modna, dobrze usytuowana i nowoczesna. Świetnym na to przykładem może być dowolny pałac, który został odrestaurowany i przystosowany do przygotowywania wesel i przyjmowania gości. W mieście Gorzów można znaleźć takie miejsca, które prezentują się naprawdę wyjątkowo i które zauroczą każdą Parę Młodą.
Wynajęcie całego pałacu ma tą zaletę, że można swobodnie poruszać się po całym terenie. Do dyspozycji gości jest nie tylko sala bankietowa, ale także SPA oraz liczne atrakcje dla dzieci. Zaproszeni na wesele goście z pewnością chętnie skorzystają z relaksacyjnych zabiegów, a dzieci swój wolny czas spędzą w miłych okolicznościach przyrody. Warto także dodać, że taka lokalizacja jest świetnym pomysłem na sesję ślubną. Zdjęcia można robić w wewnątrz jak i na zewnątrz.

Jeżeli przygotowujemy się do ślubu, to warto odpowiednio wcześnie zająć się przeglądaniem sal bankietowych i weselnych. Porównując różne parametry łatwiej nam będzie podjąć decyzję i negocjować ceny.

Źródło: Pałac Łąkomin – Wesele Gorzów