Warszawski projektant wnętrza

Z wykształcenia jestem psychologiem. Zawsze interesował mnie ludzki umysł i to, co siedzi w głębi człowieka. Już jako nastolatka czytałam wiele poradników i książek przeznaczonych sile umysłu i jego wpływu na nasze życie. Kiedy przyszedł czas wybrać studia, od razu celowałam w psychologię dzienną. Udało mi się dostać, a teraz właśnie studia skończyłam i nawet udało mi się dostać wyróżnienie od rektora.

Najpopularniejszy projektant wnętrz w Warszawie

projekty wnętrz WarszawaJako że zawsze mierzę wysoko, to postanowiłam, że założę własną praktykę. Chcę mieć swój kącik, do którego będę mogła zapraszać na sesje moich pacjentów. Miałam to szczęście, że dostałam od rodziców kawalerkę po babci, która idealnie będzie pasowała na mój pierwszy gabinet. Mieszkanie było jeszcze przedwojenne i tak naprawdę nie było tam remontu od lat. Dlatego chciałam znaleźć kogoś, kto w profesjonalny sposób przearanżuję to mieszkanie w piękny gabinet. Inspiracji szukałam w internecie, niestety nie było to łatwe, bo chciałam zachować dużo mebli, które były dla mnie bardzo wartościowe ze względu na sentyment. Potrzebny był najlepszy architekt w stolicy. Dostałam namiar na osobę, która wykonuje projekty wnętrz Warszawa to jego obszar działania, więc wszystko idealnie pasowało. Z marszu umówiłam się na spotkanie w starej kawalerce. Architekt był przemiłą osobą, ale jednocześnie podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie.

Przekazał mi informacje, które z elementów możemy zostawić i odrestaurować, a z czego musimy zrezygnować. Tak naprawdę w całości oddałam się w jego ręce. Nie znałam się na tym, więc nie chciałam się wtrącać. Na projekt online czekałam dwa tygodnie, przyznam że były to najdłuższe dwa tygodnie w moim życiu, ale warto było czekać, bo efekt końcowy był fenomenalny.