ogrodzenia modułowe

Typy ogrodzeń modułowych

Kiedy budujesz dom musisz wziąć pod uwagę wiele aspektów. Musisz pamiętać, że to nie tylko cztery ściany, których podstawą jest beton towarowy, ale także wszystko, co jest w jego najbliższym otoczeniu. Warto pomyśleć o tym co stanie wokół Twojego domu.

Ogrodzenia modułowe coraz bardziej popularne

ogrodzenia modułoweHitem ostatnich miesięcy, jeżeli chodzi o płoty to ogrodzenia modułowe. To, jaki typ wybierzesz zależy tylko od Ciebie. By przygotować tę publikację spotkaliśmy się z przedstawicielem handlowym firmy z Olsztyna, który przedstawił nam typy tychże ogrodzeń modułowych. Co je wyróżnia? Spotykamy je bardzo często, jednak nie mamy pojęcia, że noszą taką nazwę. Są to najczęściej w kształcie kwadratu kolumny, wykonane z różnych materiałów, które łączy płotek. Może on być drewniany, metalowy. Taki, jaki sobie wymarzymy. Pierwszy typ to klinkier, czyli najbardziej popularna forma występowania. Stylizowany na cegłę w różnych kolorach jest najtańszy i najczęściej wybierany przez klientów. Klinkier łupany jest formą bardzo podobny do swojego poprzednika, jednak jego forma jest bardziej wypukła. Piaskowiec to także popularna forma, ponieważ wyróżnia się ona oryginalnym wyglądem kamienia przypominającą kamień piaskowy. Styl łupanki bardzo mocno przypomina wyglądem pocięte płyty drogowe. Jako, że każda płytka może być w nieco innym kolorze daje to naszemu ogrodzeniu niebywały styl.

 

Typ, który nazywany jest typem lego przypomina nierównomiernie poukładane wzory, które pojedynczo nie wyglądają ciekawie, jednak całościowo tworzą piękny i rzadko spotykany efekt niebanalnych połączeń.