Turniej a turniej

Szachy dawniej jedyna gra w której były organizowane turnieje. Dziś są organizowane turnieje w każda możliwą grę czy są to gry karciane nie mówimy tu tylko o grach hazardowych typu poker, czy też gry planszowe takich jak chińczyk.
Chińczyk czy to ten sam chińczyk? Można spotkać wersje prze internet lub klasyczną, zasady te same a wygląd zupełnie inny, ciężko w dzisiejszych czasach dostać zwykłego chińczyk z pionkami mamy teraz ogromny wybór gdzie zwykłe pionki są zastąpione różnymi figurkami np. z bajek czy też seriali.

Turniej turniejowi nie jest równy, który wiec wybrać

MMOW ślady chińczyka poszły inne klasyczne gry takie jak szachy czy monopoly, jest dużo wydań jednej gry chociażby na podstawie filmu. Najpopularniejszą wersją monopoly jest na postawie gry World of Warcraft, w której zamiast pionków jesteśmy ogrami, albo wersja Harry Potter, gdzie wcielamy się w znanego czarodzieje i możemy kupić chociażby Komnatę lochów. Jedyne co w tych grach się nie zmieniło to zasady.
Turnieje internetowe wydają się mniej dynamiczne, ale nic bardziej mylnego. Są portale które organizują turnieje, gry karciane cieszą się dużym zainteresowaniem, gry planszowe Warszawa nie pozostają z tyłu, można również poukładać puzzle.
Turnieje stacjonarne są organizowane w warszawie, sklep z grami planszowymi zawsze stoi otworem dla organizatorów, aby mogli wypożyczyć potrzebny asortyment. Można się spotkać z turniejami prowadzonymi na komputerach w wynajętych salach.
Wybór jest indywidualny, ale niestety co raz mniej jest organizowanych turniej stacjonarnych, a do turniej internetowych wystarczy komputer i internet.

Jeżeli interesuje się organizacją tego typu spotkań s komputerem czy bez zapraszamy do najbliższego sklepu z grami planszowymi tam pomogą w organizacji, służą radą co do wyboru gier, a także pomogą znaleźć odpowiedni lokal. Napisz również na tym postem może ktoś ma podobny pomysł do ciebie.