Tei fu maść z olejkami eterycznymi

Wielu z nas wie jak potrafi być dokuczliwy ból. Często doświadczany zabiera radość z życia i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Nawet najprostsze czynności mogą okazać się bardzo trudne a wręcz niemożliwe do pokonania.

Naturalna maść na stawy

tei fu maść na stawyJa latami zmagałam się z nawracającym bólem kolan. W dzieciństwie dużo trenowałam i grałam w reprezentacji szkolnej. Bardzo lubiłam siatkówkę i piłkę ręczną. Niestety niejednokrotnie podczas treningów jak i samych rozgrywek z innymi drużynami doznawałam kontuzji. Najczęściej kończyłam spotkania ze skręconymi kolanami. Kontuzje kolan są bardzo bolesne i powrót do zdrowia wiąże się z długą rekonwalescencją. Urazy kolan odnawiają się często i niestety trzeba nauczyć się z tym żyć. Moje kontuzje z czasów szkolnych odnawiają się kilka razy w roku. Często też odczuwam silny ból w kolanach podczas zmiany pogody. Jednak jakiś czas temu odkryłam niesamowity specyfik, który łagodzi moje dolegliwości bólowe. Specyfik ten to tei fu maść na stawy. Maść jest unikatową mieszanką olejków eterycznych oraz składników, które zmiękczają skórę. Tei fu ma w swoim składzie około osiemnaście olejków w tym, olejek z goździka, eukaliptusa, aloesu oraz jagody zimowej. Unikatowy skład maści został opracowany około tysiąca lat temu w Chinach. Maść ma bardzo wyraźny zapach oraz wynika głęboko w warstwy skóry. Daje uczucie ochłodzenia przynosząc natychmiastową ulgę po czasie jednak można odczuć, że miejsce, w które została wmasowana maść rozgrzewa się co uśmierza ból. Maść przenika głęboko, dzięki czemu rozluźnia mięśnie. Wiele osób używa jej przed masażem. Osoby starsze używają jej przy bólach reumatycznych, zapaleniach stawów. Maść popularna jest również przy zaziębieniach, bólach głowy oraz ukąszeniach przez różnego rodzaju owady.

Warto korzystać z naturalnych specyfików. Dzięki maści od dawna nie musiałam zmagać się z bólem stawów i kolan. Mam teraz więcej czasu dla siebie i zaoszczędzone pieniądze, których nie wydaje na kosztowe zabiegi rehabilitacyjne.