Tanie garaże dla każdego

Posiadanie własnego garażu to przede wszystkim wygoda. Samochód zostawiony na świeżym powietrzy dużo szybciej niszczeje, ponieważ jest ciągle narażony na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. W garażu ma ochronę przed deszczem, śniegiem, a także do pewnego stopnia przed zimnem. Zostawiając samochód w garażu zimną nie musimy się martwić zamarzniętymi szybami.

Garaże z płyty warstwowej

garaż z płyt warstwowychWybudowanie budynku gospodarczego, który będzie pełnić funkcję garażu jest dość kosztowne. Właśnie z tego powodu wielu ludzi korzysta z garaży blaszanych. Nie jest to najlepsze rozwiązanie. Garaż z płyt warstwowych to dużo lepsza opcja, ponieważ jest on dużo trwalszy, lepiej izoluje samochód od zimna. Tego rodzaju garaż wygląda dużo estetyczniej od tak zwanych blaszaków. Garaże z płyt warstwowych oparte są na stalowej konstrukcji. Sprawia to, że budynek jest sam w sobie bardzo lekki, więc nie potrzebujemy tak mocnego fundamentu. Garaż jest lekki, ale bardzo wytrzymały. Jego szkielet jest tak skonstruowany, że pod naporem wiatru rama się delikatnie odkształca, a po ustąpieniu wiatru wraca do swojej pierwotnej formy. Dzięki temu ściany budynku nie pękają. Jedno lub wielospadzisty dach sprawia, że śnieg się z niego zsuwa, przez co nie obciąża trwale całej konstrukcji. Płyta warstwowa odpowiada za poszycie ścian. Jej budowa sprawia, że garaż wewnątrz jest świetnie odizolowany od niekorzystnego działania warunków atmosferycznych. 

Kupując tego typu garaż, mamy dość szeroki wybór. Możemy wybierać między garażami pod względem ich wielkości. Do wyboru mamy również różnego rodzaju bramy garażowe. Garaż z takich płyt o wielkości, która pozwala pomieścić dwa samochodu osobowe to koszt okołu stu tysięcy złotych. Jest to cena z wliczonym transportem i montażem.