Tania odzież używana – na tym możesz zarobić!

Pewnego majowego dnia siedziałam w ogrodzie i podziwiałam budzącą się do życia zieleń. Nagle z tej wiosennej euforii wyrwał mnie telefon. Cześć, usłyszałam w słuchawce, dobrze znajomy mi głos mojej przyjaciółki.

Tania odzież używana to mój biznes

tania odzież używanaSłuchaj mówiła jest interes do rozkręcenia, potrzeba tylko: inicjatywy, trochę szmalu, odrobinę ryzyka i dwóch takich wariatek jak my. Co to za interes do, którego trzeba tylu wariantów, spytałam niepewnie, ale jednak zainteresowana. Hurtownia odzieży używanej, brzmiała odpowiedź. Czyś ty zwariowała – wykrztusiłam zażenowana pomysłem, przecież my się na tym zupełnie nie znamy! – wykrzyknęłam. Nie mamy kompletnie pojęcia o prowadzeniu jakiejkolwiek firmy. Przecież to jest markowa odzież używana, brzmiała odpowiedź Gośki a na czym jak na czym ale na ciuchach to my się z pewnością najlepiej znamy. Tym bardziej, gdy w naszym asortymencie będzie tania odzież używana. Mów co o tym myślisz, no powiedz, że się zgadzasz proszę – usłyszałam w słuchawce, no i wyraziłam swoją aprobatę. Powiedz mi coś więcej o tym naszym przyszłym interesie, jak to ma wszystko wyglądać ? – pytałam jednak mimo wszystko, lekko zdenerwowana i zdezorientowana. Słuchaj, jest to odzież używana ze Szwecji. Mam tam znajomą koleżankę, która dopilnuje nam wszystkiego, począwszy od selekcji ciuchów bo muszę ci powiedzieć, że jest to odzież używana niesortowana. Poprzez bezpieczny i szybki transport samochodowy do Polski. Towar będziemy odbierały w Szczecinie, myślę że sukcesywnie raz w tygodniu, aby zapewnić sobie różnorodność i sukcesywną dostawę nowych rzeczy. Pozostaje nam, tylko zorganizować nasz transport ze Szczecina do Bydgoszczy ale w tym myślę, że możemy liczyć na naszego kolegę, który siedzi w tej branży nie od dziś.

Na następny dzień zadzwoniłam do niego i omówiłam wszystkie szczegóły. No i tak rozkręciłyśmy ten ciuchowy interes, który przyniósł nam całkiem niezły zysk. Szalony wydawałoby się na początku, dał się całkiem nieźle zrealizować.