Szukam kamerzysty na wesele

No w końcu udało nam się znaleźć odpowiedni termin na ślub. Zwlekaliśmy z tą decyzją, ponieważ jesteśmy bardzo zajęci i często wyjeżdżamy w delegację. Ustalona data jest idealna dla nas i teraz już na pewno się uda stanąć przed ołtarzem.

Udało mi się znaleźć taniego kamerzystę na wesele

kamerzysta na weseleZaoferowałam Robertowi, że zajmę się całą organizacją, ponieważ mam o wiele więcej wolnego czasu niż on. Kiedy rozmawiałam z siostrą, to powiedziała, że fajnie jakby pojawił się u nas kamerzysta na wesele, ponieważ będziemy mieli dzięki temu cudowną pamiątkę. W sumie myślałam tylko o fotografie, ale taki kamerzysta na wesele to dużo lepszy pomysł. Zawsze przyjemnie ogląda się taki film z wesela i chętnie się patrzy na dobrze bawiących gości. Zapytałam siostrę, czy zna jakiegoś dobrego kamerzystę, który ma wolny termin w sierpniu i przyznała, że ma kogoś takiego. Poprosiłam, żeby poszła ze mną na spotkanie, ponieważ nie wiedziałam o co pytać a ona jest doświadczoną mężatką. Zgodziła się i razem spotkałyśmy się z kamerzystą. Pokazał nam kilka nagrań, które wykonał i nie ukrywam, że ma talent, ponieważ wszystkie ujęcia są wykonane doskonale. Uznałam, że kamerzysta na wesele, którego zaoferowała mi siostra będzie idealny i zatrudniłam go. Niewiele mnie to kosztowało, ponieważ jego usługi nie są drogie a na dodatek znajomość z moją siostrą pozwoliła uzyskać dodatkowe zniżki. Siostra ma mnóstwo znajomości i wiedziałam, że z jej pomocą to uda mi się wszystko świetnie zorganizować. Czas upływał i do ślubu było coraz bliżej.

Facet, który filmował nasz ślub sprawdził się rewelacyjnie. Wszystko jest dokładnie nagrane i żadna ważna kwestia nie została pominięta. Właśnie czegoś takiego oczekiwałam i jestem zadowolona, że udało się znaleźć taką osobę.