szablony malarskie

Szablony malarskie jako pomysł na biznes

Własna firma zawsze była dla mnie jednym z największych marzeń. Wiedziałam, że najlepiej w życiu mają osoby, które postarały się na otworzenie czegoś własnego. Ja zakończyłam zarządzanie i miałam wszelką wiedzę aby dowiedzieć się jak można mieć własne przedsiębiorstwo.

Wykonywałam szablony malarskie

szablony malarskieNajtrudniejsze było zbadanie rynku pracy oraz zdobycie kapitału. Nie miałam stałej umowy i nie mogłam otrzymać żadnego kredytu. Jednak na realizację tej wielkiej idei musiałam poczekać wiele lat. Gdy wyszłam za mąż i urodziłam dziecko przyszedł czas na wielkie przemyślenia. Zarządzałam wtedy agencją reklamową i nikt mi nie ułatwiał tego zadania. Ciągłe problemy z personelem oraz nie miła atmosfera nie interesowała mnie na dłuższą metę. Również terminy wypłaty bywały różne i nigdy nie wiedziałam kiedy mogę się jej spodziewać. Jednak gdy podjęłam decyzję o własnej firmie wiedziałam, że się uda. Na początku projektowałam i wykonywałam szablony malarskie. Sklepy z artykułami do domu szukali właśnie takich artykułów. Ja miałam zawsze talent plastyczny i się rozwijałam. Jednak z czasem musiałam zatrudnić nowych pracowników, ponieważ sama nie dawałam sobie radę. Zależało mi na młodym i energicznym zespole. Ja jako jeden z nielicznych pracodawców oferowałam stałą umowę o pracę. Potem do naszych usług doszły jeszcze naklejki do kuchni. Na nie zapotrzebowanie było trochę mniejsze. Raczej mało kto kupował taką rzecz do swoich pomieszczeń. Jednak naklejki dla dzieci stanowiły coś nie zwykłego. Młode matki zamawiały u mnie indywidualne postacie z bajek. Ja je wykonywałam. Po wielu latach moje naklejki na ściany były bardzo popularne.

Zawsze zapewniałam bardzo dobrą jakość i niską cenę. Naszym największym sukcesem były fototapety na wymiar. Wiedziałam, że ciężka praca może przynosić zyski. Wkrótce coraz więcej sklepów chciało z nami podpisać kontrakt i otrzymywać stałe dostawy.