Świetny nadruk na prezentowym kubku

Moja mama jakiś czas temu miała urodziny. Nie miałem zielonego pojęcia co mógłbym jej z tej okazji zakupić. Za każdym razem, gdy coś jej kupowałem, prezent okazał się być bezużyteczny – leżał na półce i się kurzył. Dlatego tym razem postarałem zakupić się dla niej coś odpowiedniego.

Nadruk na kubek dla mamy

kubki z nadrukiem warszawaNie chciałem jej kupować ubrania ani biżuterii, ponieważ nie mogłem akurat znaleźć czegoś wartego uwagi. Jest dosyć wybredna, jeżeli chodzi o ten temat, dlatego wolałem nie ryzykować. Postanowiłem w tym wypadku zakupić jej coś, czego używa na codzień, a mianowicie kubek. Jest ona miłośniczką ciepłych napojów, a głównie kawy, więc pomyślałem, że świetną opcją będą kubki z nadrukiem Warszawa oferuje wiele firm, które zajmują się wykonywaniem nadruków na kubki czy też sprzedażą gotowych kubków z wszelakimi wzorkami. Ja postanowiłem wykonać własną grafikę, która później została na kubek naniesiona. Taka usługa wcale nie jest droga, przebiega bardzo szybko, a sam efekt naprawdę robi wrażenie. Nadruk, który chciałem aby się pojawił na kubku, to duże, czerwone serce z podpisem „dla kochanej mamy na 45 urodziny”. Pomyślałem, że codzienne picie kawy będzie jej przypominać o mojej miłości do niej, więc każdy poranek będzie przyjemniejszy. Tak też postanowiłem i po zakupie odpowiedniego kubka, wykonaliśmy nadruk. Z samego efektu jestem bardzo zadowolony, wygląda świetnie, jakby był naniesiony fabrycznie.

Sam prezent zapakowałem w ładny papier pakunkowy, a następnie czekałem na dzień urodzin mojej mamy. W tym dniu, wręczyłem jej wieczorem prezent. Gdy go rozpakowała, bardzo się ucieszyła. Łza pociekła jej po policzku i mocno mnie przytuliła. Od tamtego dnia pije kawę wyłącznie w tym kubku. Jestem bardzo usatysfakcjonowany tą usługą.