dekoracje światłem

Świetne wesele z dekoracjami światłem

Nasz dzień ślubu zapowiadał się idealnie. Pogoda była piękna wszystko było dobrze goście przyjechali, a wszystko było zamówione. Wszystko szło idealnie, jak powinno w tym wielkim dniu, aż do czasu ale może zacznę od początku. Nic nie zapowiadało tego że ten dzień będzie zepsuty. No i był idealny.

Dobry DJ i dekoracje światłem gwarancją dobrej zabawy na weselu

dekoracje światłemŚlub w kościele był bardzo piękny, ksiądz ładne wygłosił kazanie. Po ślubie wszystko poszło idealnie i pojechaliśmy do sali. Na miejscu przywitał nas opiekun sali z sola i chlebem, a DJ na wesele, który miał nam grać zaczął mixem weselnych wstępów. Było naprawdę świetnie pierwszy toast, pierwszy taniec i zaczęła się zabawa. Tańce i hulanki do naprawę świetnej muzyki jaka zaserwował nam DJ na wesel były niezastąpione. Nic nie jest jednak wieczne. Jednak muszę pochwalić naszego DJ-a ponieważ kreatywnie podszedł do sprawy oczepin i przygotował naprawdę fajne zabawy i konkursy. Było nawet karaoke co moja żona uwielbia. Jest to najlepszy DJ w Warszawie jakiego wdziałem. Jak go znaleźliśmy? Był on z polecenia naszego znajomego który jest gitarzystą w Cover Bandzie. Również referencje i doświadczenie jest wielkie. Pracował z wielkimi gwiazdami takimi jak na przykład DJ Hazel. Wesele naprawdę było świetne DJ grał do rana i nie chciał dużo pieniędzy. Co za tym idzie zaoszczędzimy trochę na nowy samochód ale to inna sprawa. Również na naszym weselu zainwestowaliśmy w dekoracje światłem, które tylko stworzyły nastrojowy klimat. Wydaje mi się, że to dzięki tym światłom, jak i wspaniałej muzyce goście bawili się zacnie.

Pamiętajcie aby w tym wielkim dniu poszło wszystko idealni powinniśmy sprawdzić wszystko dokładnie, aby później nie było rozczarowania gdy DJ na wesele pijany przybędzie. Wtedy tylko będziemy mieli pewność, że w tym wielkim dniu wszystko pójdzie idealnie. Tak jak powinno.’

Więcej na http://www.djrav.pl/