Strzyżenie psów w stolicy?

Sklep zoologiczny Mascotas poza sprzedażą typowych produktów dla pupili jak akcesoria dla gryzoni, czy czworonogów, lub też transporter dla kota, w swojej szerokiej ofercie świadczy również usługi pielęgnacyjne dla czworonogów. Strzyżenie psów i spa to odrobina luksusu, jaką możemy zapewnić naszym pupilom.

Każdy z nas chce wyglądać modnie i elegancko, więc dlaczego mamy tego odmówić naszemu psu?

strzyżenie psów warszawaNasi specjaliści zadbają o wygląd i higienę każdego psiaka, wystarczy jedynie umówić się na wizytę i dotrzeć do nas, resztą zajmiemy się sami. Cennik usług znajduje się na naszej stronie internetowej, którą znajdziecie na pierwszym miejscu po wpisaniu strzyżenie psów Warszawa. Oferujemy mycie, czesanie sierści i suszenie czworonogów. Oczywiście jeśli lubicie pielęgnować swoich podopiecznych sami, możecie przywieźć do nas już wykąpanego psa, a my jedynie gustownie przystrzyżemy jego sierść. Zajmiemy się również higieną oczu i uszu zwierzaka, ponieważ jest to niezwykle istotny zabieg, który utrzymuje psiaka w zdrowiu i komforcie. Przytniemy również pazurki tym, którzy będą tego potrzebować, a na koniec spryskamy waszych pupili psimi perfumami. Wielkość zwierzaka nie stanowi dla nas żadnego problemu, poradzimy sobie zarówno z maleńkimi, jak i dużymi.

Jaki zwierzak nie byłby zadowolony z takiej chwili przyjemności? Gwarantujemy, że dbając o psa kierujemy się głównie miłością do zwierząt. Po wizycie w naszym spa zarówno zadbany pupil wyjdzie szczęśliwy, jak i jego właściciel. Bo czy jest coś lepszego od wesołego psiaka merdającego ogonem? Miłośnicy czworonogów wiedzą, że nie ma. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do nas. Strzyżenie psów Warszawa? Tylko Mascotas.pl