Strój piłkarski dla całej dtużyny

W naszej szkole od dawna był plan na to, żeby stworzyć profesjonalną drużynę piłkarską, która jeździła by po całej Polsce na turnieje. Mamy zdolnych uczniów, gdyż są wręcz zakochani w futbolu. W końcu pojawiła się osoba, która wzięła odpowiedzialność za zespół i stworzyła wszystko od podstaw. Okazało się, że stworzenie profesjonalnej drużyny wiąże się z paroma inwestycjami. Na szczęście wspomogli nas rodzice. 

Stroje do gry w piłkę 

stroje sportowe z nadrukiemSzkoła, w której uczę od jakiegoś czasu, jest mocno nastawiona na promowanie sportu. Na przestrzeni ostatnich lat wyklarowało nam się kilka młodych talentów piłkarskich. Pojawiła się też koncepcja na stworzenie profesjonalnej drużyny piłkarskiej, jednak przez dłuższy czas nikt nie chciał się podjąć jej realizacji. Aż w końcu pojawił się nowy wuefista, zapaleniec piłkarski, mający doświadczenie w trenowaniu dzieci. Podjął się on wyzwania utworzenia drużyny, z nazwą, herbem i profesjonalnymi strojami. To właśnie stroje okazały się największym wyzwaniem, bo pełen ekwipunek trochę kosztuje. Na szczęście rodzice zaoferowali się z pomocą. Zrobiliśmy zrzutkę i zamówione zostały stroje sportowe z nadrukiem, na których znalazły się nazwiska chłopców oraz logo i nazwa drużyny. Stroje wykonane są z najwyższej jakości materiału i są stworzone z myślą o sportowcach. Każdy z chłopców docelowo będzie miał dwa stroje, na zmianę. Jeden będzie przeznaczony do grania u siebie, a drugi wyjazdowych, gdyby okazało się, że przeciwniki ma podobne barwy do nas. 

Chłopcy, którzy uczęszczają do naszej szkoły, uwielbiają grać w piłkę nożną. Jakiś czas temu powstał pomysł na założenie profesjonalnej drużyny, która mogłaby brać udział w turniejach. Dopiero niedawno, jednak, pomysł został wcielony w życie. Cała drużyna dostała nawet profesjonalne stroje z nadrukowanymi nazwiskami.