Spodobał mi się chłopak, który kosi u nas trawnik

 

Moja mama zatrudniła młodego studenta do pielęgnacji naszego ogrodu. Bartek od razu mi się spodobał. Jak się okazało Bartek jest w moim wieku. Studiujemy na jednej uczelni. Bartek jest bardzo pracowity. Poza pracą u nas w ogrodzie wykonuje również koszenie a także inne pracę pielęgnacyjne u kilku klientów. Poza pracą się uczy i musi pisać pracę magisterską.

Spodobał mi się chłopak od koszenia trawników

koszenie trawnika krakówBardzo mi się Bartek spodobał. Okazał się dobrym człowiekiem, który jest zmotywowany i chętny do pracy. Koszenie trawnika Kraków cieszy się sporym zainteresowaniem. Bartek mówił, że wielu klientów teraz poszukuje ogrodników do pielęgnacji swoich ogrodów. Bartkowi udało się znaleźć kilka takich zleceń. Dzięki temu koszenie trawnika Kraków to jego praca, dzięki której zarabia przyzwoite pieniądze i może się sam utrzymywać. Bartek jest bardzo pracowity i na moich rodzicach także zrobił dobre wrażenie. Zawsze był zadowoleni z jego pracy. Koszenie trawnika Kraków nie wymaga wielu umiejętności jednak praca musi zostać wykonana prawidłowo, żeby nie trzeba było jej poprawiać. Bartek po kilku tygodniach naszej znajomości zaprosił nie do kina. Po kinie poszliśmy na kawę i ciastko. Bardzo dobrze nam się rozmawiało. Moi rodzice byli zadowoleni, ze zaczęliśmy się spotkać. Mam nadzieję, ze nam się ułoży. Jeszcze nigdy nie znałam chłopaka, który zrobił na mnie aż tak pozytywne wrażenie.

Od naszego pierwszego spotkania minęło już trochę czasu. Bartek nadal przychodzi do nas żeby wykonywać koszenie, jednak nie pobiera już za to pieniędzy bo jak twierdzi od rodziców dziewczyny nie mógłby tego robić. Bardzo dobrze nam się układa. Mamy już nawet wspólne plany na przyszłość. Nie sądziłam, że poznałam chłopaka w ten sposób ale jestem bardzo szczęśliwa.