Ślub pod namiotem sferycznym

Chciałam, by najpiękniejszy dzień w moim życiu, jakim jest własny ślub, odbył się w dość nietuzinkowym miejscu. Mój narzeczony pochodzi z innej miejscowości niż ja, dlatego trudno było nam wybrać jedno miejsce, w którym można byłoby zrobić wesele, by żadna ze stron nie była poszkodowana. Wpadliśmy na pomysł, że wynajmiemy namiot na polanie, by każdy z gości miał miej więcej tyle samo kilometrów do przejechania.

Zalety wypożyczania namiotu od producenta

namioty sferyczne producentPo najlepszy namiot udaliśmy się do niezbyt znanego w naszej okolicy producenta, który cieszy się zaufaniem wielu naszych znajomych. Pary, które zdecydowały się na wynajem od tej firmy namiotu na swój ślub i poczęstunek dla gości, polecały nam właśnie to miejsce, bo, jak mówiły, tylko tam można znaleźć najlepsze namioty sferyczne producent okazał się mieć wiele różnych namiotów, o różnym kształcie i wielkości. Zastanawialiśmy się, jaki kształt dachu powinien mieć nasz namiot i poważne rozważaliśmy okrągły, ale nie taki jak w cyrku oraz kwadratowy. Bardziej do gustu przypadł nam ten pierwszy. Nie dość, że był większy, to do tego mogliśmy wstawić okrągłe stoliki i usadowić gości tak, by widzieli się i nikt nie czuł się urażony. Przez duże okna, które z oczywistej przyczyny, jaką była konieczność złożenia namiotu nie były zrobione ze szkła, rozciągały się piękne widoki i cieszyłam się, ze goście mają miejsce, w którym mogą odpocząć na chwilę od zabawy.

Wesele było udane. Namiot sprawdził się i gdybym jeszcze raz wydawała się za mąż, na pewno chciałabym, by odbył się pod namiotem, do tego w równie urokliwym miejscu. Cieszę się najbardziej z tego, że pogoda dopisała i przez cały wieczór nie spadła ani kropla deszczu, a wiatr powiewał tylko od czasu do czasu. Myślę, że namiot przetrzymałby również nieco mniej pogodną pogodę.