Napędy do bram przesuwnych

Skuteczne napędy do bram przesuwnych i dwuskrzydłowych

Marzy mi się, żeby moja brama działała wreszcie jak należy. Ciągle się zacina i mam z nią wieczne problemy. Już nie wiem w czym jest problem, bo serwisant był u mnie chyba ze trzy razy i nic nie stwierdził.

Nagła usterka – napędy do bram przesuwnych i dwuskrzydłowych

Napędy do bram przesuwnych

Wymieniane były pewne części, żeby jakoś zaradzić może temu problemowi, ale nic to nie dało. Zawsze mam pecha, że jak serwisant przyjdzie, akurat wszystko działa dobrze. Jakby brama była złośliwa i specjalnie się zacinała tylko wtedy, kiedy akurat nie ma człowieka od napraw. Zaczęłam w to już powoli wierzyć, bo przecież napędy do bram przesuwnych czy też dwuskrzydłowych nie powinny się tak nagle psuć. Nie wiadomo zresztą było czy to wina napędu, czy czegoś innego. Ktoś mi mówił, że piloty do bram mogą nie domagać i może po prostu powinnam kupić nowy. Było naprawdę wielu ekspertów i każdy wiedział najlepiej. Przetestowałam jednak większość tych pomysłów i żaden nie działał. Co miałam zrobić? Wymienić siłowniki do bram? Ponoć raczej nie miało to z nimi związku. Ja tam jednak nie wiem, bo już naprawdę irytowało mnie, że nie mogę nic zrobić. Postanowiłam, że trudno, obejrzę napędy do bram dwuskrzydłowych i najwyżej zamontuje się nowy. Wypróbuję, bo może po prostu coś się stało ze starym, że szwankuje. Może trzeba tylko to wymienić i wszystko będzie już ok. Rzeczywiście to był dobry pomysł. Niestety jednak trzeba było się nieźle wykosztować na nowy napęd.

Muszę jednak przyznać, że jest dużo bardziej skuteczny i „lekko chodzi”. Nie muszę już czekać pół godziny aż mi się brama otworzy, a po drodze nie zatrzymuje się dziwnie. Jestem więc zadowolona, że jest znaczna poprawa.