Sklep z dronami w przyszłości

Dzisiejsze czasy to jedna wielka pogoń za przyszłością i nowymi technologiami. Dlatego nie każdy odnajduje się w nowej rzeczywistości. Osoby, które nie są za Pan brat z komputerem po ludzku w niej giną tłamszeni przez system. Marzeniem możnowładców świata jest jak największe wykorzystanie robotów w życiu. Już teraz możemy zobaczyć sklep z dronami.

Po co sklep z dronami?

dronDobrze zaprojektowany robot, będzie w stanie zastąpić człowieka w prawie każdej dziedzinie życia. Już teraz często słyszy, że drony dostarczają listy lub paczki, czyli możemy wysunąć śmiałą tezę, że za kilkanaście lat kompletnie wymrą zawody listonosza oraz kuriera. A najbardziej pożądanymi zawodami będą piloci dronów. A co to w ogóle jest ten dron? Dron lub quadrocopter jest to urządzenie wyposażone najczęściej w cztery śmigła i przypominający kształtem mały helikopter, który jest sterowany przez pilota wyposażonego w pilot. Wbrew pozorom dostęp do dronów nie jest wcale tak utrudniony, ponieważ jak grzyby po deszczu kolejno wyrastają miejsca typu sklep z dronami, w którym każdy chętny i posiadający odpowiednią ilość gotówki może zakupić swojego własnego drona typu hubsan x4 h107c plus. To jest niestety duża wada tych urządzeń i ogólna dostępność. Każdy może zakupić dron z kamerą, dzięki któremu będzie mógł podglądać przebierającą się sąsiadkę lub nudystów na plaży. W drony często wyposażają się też terroryści. Dzięki dronom mogą oni wlecieć na teren ambasady lub innego strzeżonego rządowego budynku mając na pokładzie bombę i tak może dojść do wielkiego zamachu terrorystycznego. Jak widać postęp technologiczny nie jest aż tak dobry jakim jest przedstawiany.

Rozwój jest oczywiście jak najlepszym punktem, ale nie można zapominać o umiarze, bo zawsze znajdzie się jakiś psychopata, który wykorzysta wszystkie możliwości jakie są mu dane tylko po to by zrobić coś złego, co w jego mniemaniu jest dobre. Dziwna jest natura ludzka, a pojęcie dobra i zła jest pojęciem czysto abstrakycjnym. Takiego drona nabędziemy w sklepie z dronami.