producent pędzli

Sklep plastyczny i pędzle do żelkotu

Od kilku lat pracuję w sklepie plastycznym. Zaczynałam jako sprzedawczyni, potem wspólniczka właścicielki, a teraz biznes jest tylko mój. Posiadam szeroki asortyment, ale skupiam się przede wszystkim na pędzlach, farbach, ołówkach i kredkach.

Polski producent pędzli najlepszym dostawcą

producent pędzliCały czas dbam, żeby niczego tu nie brakowało i dlatego przychodzą do mnie najróżniejsi artyści z całego miasta. Mam w ofercie naprawdę wszystko, co przyda się do malowania, szczególnie często sprowadzam świetne materiały, które produkuje pewien polski producent pędzli. Jego produkty zawsze się dobrze sprzedają. Jego pędzle malarskie to klasa sama w sobie. Poza dobrą renomą w mieście w znalezieniu nowych klientów pomaga mi także dobra reklama. Niestety ostatnio się na niej trochę przejechałam i okazała się wręcz za dobra… Otóż, pięć dni temu do mojego sklepu plastycznego przyszedł pan, który koniecznie chciał kupić… pędzle do laminatu. Nie chciał wierzyć, że ich nie mam, nawet powiedział, jaki konkretnie producent pędzli go interesuje. Twierdził, że skoro podobno mam wszystko do malowania, to na pewno znajdzie się dla niego jakiś pędzel do żelkotu czy laminatu. No nie znalazł się, choć pan tak mnie przekonywał, że byłam skłonna uwierzyć, że mam na zapleczu takie pędzle do remontu. Ostatecznie jednak okazało się, że nie, nie mam niczego takiego. Za to udało mi się tego pana namówić do kupienia pudełka kredek dla córki i pędzelków do malowania dla syna, który za miesiąc zaczyna szkołę. Przynajmniej oboje nie zmarnowaliśmy do końca czasu.

To było jedno ze zdecydowanie dziwniejszych zdarzeń w moim sklepie. Ludzie pytali mnie o różne rzeczy, ale o pędzle do laminatu do jeszcze nigdy. No cóż, na wszystko musi kiedyś przyjść pora. Przynajmniej udało mi się coś tego dnia sprzedać.