Silne w dzialaniu odmiany marihuany

Marihuana to roślina budząca wiele skrajnych emocji. Towarzyszy człowiekowi od początku istnienia ludzkości. Zawsze też w jakiś sposób była przez niego wykorzystywana. Medycyna ludowa często korzystała z jej właściwości przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Ludzkość odkryła również jej właściwości odurzające w wyniku czego zaczęło dochodzić do uzależnień.

Czym jest odmiana amnesia auto?

original amnesia autoWłaśnie ten sposób wykorzystywania rośliny zdecydowanie popsuł jej reputację. Patrząc na cierpienie osób borykających się z uzależnieniem ogół ludzkości stał się przeciwnikiem konopi. Tak więc jedni upatrywali w niej cudownego lekarstwa, inni zaś niebezpiecznej trucizny. W wielu państwach w tym również w Polsce posiadanie lub uprawa konopi jest surowo zabroniona. I nic tu nie pomagają badania potwierdzające jej działanie terapeutyczne. Hodowla marihuany możliwa jest tylko tam, gdzie jej posiadanie jest legalne. Szczególnym powodzeniem cieszą się odmiany original amnesia auto, silna krzyżówka powstała z połączenia Original Amnesia i Haze Auto. Roślinę charakteryzuje duża produktywność i wigor. Jest wysoka o szerokich liściach i gęstych pąkach. Łatwa w uprawie i nie wymagająca intensywnego nawożenia. Pełnowartościowe i duże plony, dochodzące do około stu pięćdziesięciu gram surowca z jednej rośliny. Wyróżnia ją wysoka zawartość THC i charakterystyczny zapach kadzidła. Jedna z najpopularniejszych i najczęściej kupowanych odmian.

Swą popularność zawdzięcza dużej wydajności i dobrej jakości przy minimalnym nakładzie finansowym. Nie jest też rośliną wymagająca dlatego jest łatwa w hodowli. Jeśli chodzi o nasiona najlepiej sprowadzić je od sprawdzonych dostawców z Holandii, wówczas wyrasta i dojrzewa od siedemdziesięciu do osiemdziesięciu procent zasiewu.