serwis komputerów

Serwis komputerów został zamknięty z powodu bankructwa

Dzisiejszy świat jest otoczony nowoczesną technologią. Ja zawsze dobrze czułem się w tej branży. Po ukończeniu technikum zdecydowałem się na studia w wymarzonym kierunku. Moją mocną stroną była informatyka. Po odebraniu dyplomu ukończenia uczelni na terenie Krakowa postanowiłem rozpocząć karierę zawodową.

Serwis komputerów nie przetrwał

serwis komputerówDługo szukałem odpowiedniego zajęcia. W internecie pojawiało się wiele ogłoszeń. Jedno bardzo mi odpowiadało. Zdecydowałem się złożyć stosowną dokumentację. Okazało się, że od razu mnie przyjęli. Od tamtej pory moim miejscem pracy był serwis komputerów. Tam zajmowałem się wszelkimi zajęciami związanymi z tymi dziedzinami. Reperowałem nawet telefony komórkowe. Jednak z czasem nasi klienci zaczęli odchodzić do konkurencji. Z dnia na dzień mieliśmy coraz mniej zleceń. Naprawa komputerów stała się prawdziwą rzadkością. Wiedziałem, że mogę już szukać innego zajęcia. Atmosfera w pracy także była bardzo ponura. Wkrótce wszyscy zostaliśmy zaproszeni na rozmowę z dyrekcją. Okazało się, że nasz serwis zostaje zamknięty z powodu bankructwa. Nie było już żadnych szans na jakikolwiek powrót. Moja pierwsza praca stała się wielkim koszmarem. Ponownie musiałem szukać stanowiska. Kraków był bardzo drogim miejscem i musiałem za wszelką cenę tam się utrzymać. Oczywiście każdy z pracowników dostał porządną odprawę.

Na to starczyło funduszy. Uważam, że to była wina złej reklamy. Nie potrafiliśmy odnaleźć się w realiach rzeczywistości. Także miejsce naszej pracy było na uboczu i coraz mniej osób o nas wiedziało.