Schody drewniane na tarasie

 

Za domem mam niewielki taras. Przylega on bezpośrednio do budynku. Może i nie jest to duży taras, ale mam tam miejsce by odpocząć i zaczerpnąć świeżego powietrza. Zawsze siadam tam popołudniami oraz wieczorem. Mam dość wysoką piwnicę, więc poziom domu jest dość wysoki, dlatego taras jest na wysokości linii pokoi, a nie piwnicy.

Schody wykonane z drewna

schody drewniane krakówOd strony ogrodu można wejść na taras za pomocą schodów. Jest tam kilka stopni. Taras nie przylega bezpośrednio do ziemi, jest zbudowany na belkach wysokości dwóch metrów. Z tego wychodzi, że piwnicę mam na tej wysokości. Cały taras był budowany od podstaw przez mojego męża. Jak kupowaliśmy ten dom, to od strony ogrodu nie było żadnego tarasu. Teraz mamy gdzie wyjść na zewnątrz. Możemy sobie posiedzieć razem na zewnątrz. Mąż sam robił wszystko przy tym tarasie. Nawet zrobił sam schody drewniane kraków jest wspaniałym miastem zawsze tu chcieliśmy mieszkać. Nie wyobrażam sobie życia gdzieś indziej. A wracając do tych schodów, to muszę powiedzieć, że mąż miał deski drewniane o dużej grubości. Nie chciał ich spalić, zawsze powtarzał, że mogą się przydać i chyba miał rację. Teraz wykorzystał wszystkie deski do budowy schodów drewnianych. Teraz mamy naprawdę bardzo solidne schody. Można po nich skakać i tak będą trwałe i nie zawalą się pod wpływem ciężaru. Zawsze uważałam, że mąż jest zdolny we wszystkim i nie pomyliłam się. Cały taras budował tak gdzieś około dwóch tygodni, wiecie robił to po pracy, więc małymi krokami wszystko budował.

Nasz taras jest bardzo ładny. Aby z niego zejść lub wejść trzeba skorzystać ze schodów. Mąż sam je zrobił z drewna. Teraz mamy nie tylko ładny taras, ale też ładne schody drewniane. Są one bardzo solidne. Bardzo lubimy siedzieć na naszym tarasie. Możemy sobie na nim odpocząć.