salon fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski stał się moim miejscem pracy

Od zawsze miałam zawsze duży talent. Po ukończeniu szkoły średniej zdecydowałam się na studia w wymarzonym kierunku. Moim zawodem był kosmetolog. To było moje wielkie marzenie. Podczas mojej zaocznej nauki mogłam już pracować w zawodzie. Moja mama miała bardzo dużo znajomych.

Salon fryzjerski w Łodzi to najlepsze miejsce pracy

salon fryzjerski ŁódźTo dzięki niej zatrudnił mnie bardzo popularny w Łodzi obiekt. Był to salon fryzjerski Łódź, który cały czas poszerzał swoje usługi. Na początku moim zadaniem było przyglądanie się różnym zabiegom. Dzięki temu miałam większą wiedzę i mogłam nauczyć się nowych umiejętności. Gdy moje doświadczenie było trochę większa i otworzono tam duży salon kosmetyczny mogłam sama wykonywać znaczną część obowiązków. Początkowo zajmowałam się regulacją brwi oraz paznokciami. To na te usługi najczęściej decydowały się nasze klientki. Ja im to oczywiście wszystko zapewniałam. Nowe technologie z czasem dotarły do naszego salony. Również nowoczesne maseczki oraz kuracje upiększające weszły w zakres naszych usług. Kosmetyka była moim całym życiem. Z czasem chciałam założyć własny zakład. Wielkimi zaletami tej pracy był bardzo elastyczny grafik. To mi dużo ułatwiało podczas sesji. Czasami nie mogłam pojawiać się na zajęciach, ponieważ musiałam się uczyć. Większość czasu pochłaniała mi chemia oraz biologia. To wszystko składało się w jedną całość.

Dzięki swoim pierwszym zajęciu zdobyłam naprawdę szerokie umiejętności. Także zdobyłam pierwsze doświadczenie zawodowe. To dużo ułatwiało. Pracodawca zawsze wolał zatrudnić kogoś z branży. Nasz salon miał w planach wprowadzić depilacje laserowe. Potrzebowali osoby, która potrafiłaby to wykonywać.