sale konferencyjne

Sale konferencyjne i weselne na wynajem

Prowadzenie hotelu w dzisiejszych czasach to niełatwa sprawa. Klienci nie są już bowiem tak mało wymagający jak kiedyś i stawiają coraz wyższe warunki. Co więcej konkurencja strasznie urosła, więc nie można sobie pozwolić na to, aby odsyłać odwiedzających, bądź narzucać wysoką cenę za pokoje.

Wysoko cenione sale konferencyjne w hotelu

sale konferencyjneJeżeli im się coś nie spodoba to po prostu wsiądą w swój samochód lub taksówkę i pojadą do następnego hotelu. Dlatego właśnie musiałem zatrudnić ludzi, którzy mają wystarczająco dużo cierpliwości, do użerania się z takimi klientami. Ja wiem, że jestem już na to za stary i bardzo szybko zepsuł bym zdanie o moim hotelu. Nie lubię bowiem jak czegoś się ode mnie wymaga, zdecydowanie wole działać na zasadzie partnerskich stosunków. Konstruktywna rozmowa z klientem jest czymś co lubię najbardziej i wtedy jestem w stanie nawet spuścić z ceny. Właśnie dlatego zajmuje się wynajmem sal w naszym hotelu, na różnorakie okazje. Tak naprawdę to właśnie one przynoszą nam największy dochód, ponieważ spełniają wszystkie najwyższe sztandary. Są więc zajęte przez cały rok i wiele osób nie może tutaj znaleźć wolnego terminu. Posiadamy bowiem tylko dwie sale konferencyjne Gdańsk i jest jeszcze spora sala weselna. To jednak wystarczy do tego, aby spokojnie utrzymać cały hotel i jeszcze coś zostało dla obsługi. Dużo tutaj robi też restauracja, która dba o dobry catering. Wiadomo bowiem, że klienci niezmiernie sobie cenią jak dostana taką usługę w pakiecie i nie muszą się wtedy niczym martwić.

Dobra restauracja, taka jak w moim hotelu bez problemu radzi sobie ze wszystkimi zamówieniami, nawet tymi najbardziej ekstrawaganckimi. Właśnie dlatego pomimo że mój hotel znajduje się w Trójmieście, a tak właściwie to w Gdańsku, to zjeżdżają się tutaj klienci z całej polski. Jestem dumny z takiej renomy.