Sala bankietowa w Warszawie a motyw przewodni wesela

Zanim wybierzesz miejsce oraz porę roku w której chcesz wziąć ślub wybierz motyw przewodni wesela. Jest to ważne, gdyż nie spełnisz marzenia o weselu na świeżym powietrzu w środku zimy, a bankietowa w zamku nie będzie nadawała się na wesele w stylu country.

Sala bankietowa w Warszawie to wspaniałe miejsce na  ślub

sala bankietowaNajlepszą porą roku na wesele jest oczywiście lato. Najlepiej wybrać wczesne lub bardzo późne czyli czerwiec lub początek września. Nie będzie wtedy zbyt gorąco, ani za zimno. Pora roku jest też ważna ze względu na dostępne kwiaty i owoce. Gdy Twoim motywem przewodnim będą np. Hawaje łatwiej będzie zdobyć odpowiednie kwiaty i owoce, a przede wszystkim będą one tańsze no i smaczniejsze. Jeśli jednak Twoją wizją jest wesele jak z bajki nie będzie w tym przeszkadzała zima. Najlepiej wybrać miesiące w których jest największe prawdopodobieństwo śniegu i lekkiego mrozu, czyli styczeń lub luty. Wiem, wiem nie ma niezbędnego „r”, ale chyba nie do końca wierzysz w te zabobony. W motywie przewodnim sala bankietowa w Warszawie z jak z bajki Disneya będzie największą ozdobą Twojego ślubu, a szczególnie jeśli będzie ona znajdowała się na zamku. Bogata w atłasy, piękne zasłony, lustra i kryształy, szklane żyrandole na pewno na długo utkwi w pamięci Twoich gości. Największą różnorodnością sal stylizowanych na różne motywy jest Warszawa. Jednak nie musisz od razu jechać do stolicy, aby zorganizować ślub marzeń. W Twojej okolicy na pewno znajdzie się dom weselny, stylizowany na np. styl country, retro, pin up, prowansalski czy nowoczesny. Jak jednak wybrać motyw przewodni, skąd czerpać inspiracje? Rozpocznij od Twoich zainteresowań lub hobby. Może to być również ulubiony film, kraj, styl muzyki lub okres w dziejach ludzkości czasy starożytne, średniowiecze, renesans.

Motywem przewodnim może być dosłownie wszystko. Od tych mniej fantazyjnych jak kolor, owoc, kwiat, wzór po te tematyczne wymagające wkładu większej pracy, jak na przykład ślub country gdzie trzeba zatroszczyć o trudno dostępne dekoracje.