Autoklaw klasy B

Różne klasy, różne oczekiwania – autoklaw klasy B

Sterylizatory parowe zwane również jako autoklawy służą do sterylizacji narzędzi medycznych. Na rynku dostępne są różne rodzaje autoklawów, jak również ich klasy.

Różne klasy autoklaw, oznaczają jego różne cechy

Autoklaw klasy BCiekawostką jest autoklaw klasy B. To bardzo zaawansowane urządzenie służące do sterylizacji. Autoklaw klasy B jest w stanie poradzić sobie z niemal każdym materiałem. Świetnie się nadaje do sterylizacji przedmiotów, takich jak cewniki, endoskopy, wzierniki, endoskopy, nożyczki, pilniki, końcówki stomatologiczne i inne, podobne instrumenty medyczne. Charakterystyczną cechą, jaką dysponuje autoklaw klasy B jest frakcjonowana próżnia wstępna. Po uruchomieniu para zostaje wstrzyknięta, a powietrze zostaje całkowicie usunięte za sprawą impulsów próżni i wstrzykniętej pary. To dzięki tej doskonałej technice autoklaw klasy B jest w stanie wysterylizować praktycznie każdy materiał. Może on służyć do sterylizacji : tworzyw plastikowych i gumowych – takich jak rękawiczki lub szczotki, narzędzi porowatych – końcówek mikrodermabrazji i innych, narzędzi nieporowatych – nożyczek, skalpeli, rękawiczek bawełnianych itp. Znajduje on zastosowanie w gabinetach lekarskich, przychodniach, szpitalach, gabinetach stomatologicznych, gabinetach kosmetycznych, studiach tatuażu itp.

Kupujący autoklawy medyczne takie jak autoklaw klasy B w zestawie możemy otrzymać metalowe tacki, uchwyty do tacek, pojemniki na wodę, kable zasilające, uszczelka zapasowa, dwa zapasowe bezpieczniki itp. Autoklaw klasy B to wysokiej klasy sterylizator, który pozwoli nam wyjałowić praktycznie każdy instrument medyczny.