rekuperatory

Rekuperatory w moich snach

Od pewnego czasu bardzo ciężko pracuję. Wiąże się to z faktem, że miewam dziwne i zakręcone sny. Często zdarzają się koszmary oraz inne dziwne rzeczy. Tej nocy mój mózg dał mi naprawdę ciekawą dawkę zdarzeń.

Dziwnie się śni o rekuperatorach

rekuperatoryŚniło mi się, że znajduję się w dużym tunelu. Wyglądał on jak skomplikowana wentylacja. Nie wiedziałem co tam robię i nie mogłem się wydostać. Nagle znalazłem się w dużym pomieszczeniu. Okazało się, że jest tam uszkodzona klimatyzacja i tylko ja potrafię ja naprawić. Moim pomocnikiem był mój piez Azor. Podawał mi klucze. Mogłem z nim nawet porozmawiać. Potem wydawało mi się, że spadam w dół. Naszło mnie dziwne poczucie tego, że potrafię latać. Muszę przyznać, że było to bardzo dziwne uczucie. Byłem szczęśliwy. W tym samym momencie obudził mnie telefon. Mój sen został przerwany przez natrętnego klienta. Okazało się, że zadzwonił do mnie przedstawiciel handlowy i chciał zapytać się czy wiem czym jest rekuperacja. Odrzekłem, że naturalnie. Doskonale znałem się na tym temacie, ponieważ od lat pracowałem w takiej branży. Miły pan za wszelką cenę chciał mi sprzedać rekuperatory. Nie mogłem w to uwierzyć. Jak można być kimś tak natrętnym. Ludzie czasami mnie naprawdę zadziwiają. Żałowałem tylko swojego snu. Za wszelką cenę postanowiłem do niego wrócić. Jednak nie udało się. Musiałem rano wstać do pracy. Tego dnia nie mieliśmy dużo zleceń. Cieszyłem się z tego, że mogę pozwolić sobie na mały odpoczynek. Wtedy poczułem nagłe ukucie w klatce piersiowej. Postanowiłem udać się na wizytę do lekarza. Zlecił mi konsultacje u kardiologa. W tym celu musiałem pojechać aż do Wrocławia.

Tam dowiedziałem się, że muszę na siebie bardziej uważać. Prawie miałem zawał. Od tamtej pory nie pracuję tak intensywnie. Bardziej dbam o siebie. Robię to przede wszystkim dla swoich bliskich. Nie mogę iść zawieść.