Przywożę z zagranicy mocne zaprawy klejowe

Początkowo to dorabiałem jako przedstawiciel handlowy i pozyskiwałem klientów na materiały budowlane, które oferowała zatrudniająca mnie firma. Doszedłem do wniosku, że branża jest szalenie opłacalna dlatego zacząłem działać na własną rękę.

Mocne zaprawy klejowe sprawdziły się doskonale

mocne zaprawy klejoweBardzo często wyjeżdżam za granicę i poznałem tam wielu doświadczonych przedsiębiorców, którzy służą mi pomocą. Wiedzą, że jestem świeży w tej branży i udzielają mi wielu przydatnych wskazówek. Ostatnio jak odwiedziłem jednego z moich kolegów po fachu to namówił mnie na mocne zaprawy klejowe, które są u nich hitem. Na rynek weszły niedawno a już biją rekordy popularności wśród wszystkich firm budowlanych. Stwierdziłem, że skoro tak mówi to muszę sprowadzić do swojej firmy takie mocne zaprawy klejowe i zaoferować je klientom. Razem pojechaliśmy do tamtejszej hurtowni i Gerard pomógł mi w zakupach. Póki co słabo u mnie z językiem, ale Gerard zna angielski, dzięki czemu łatwo nam się dogadać. Kupiłem więc te polecane mocne zaprawy klejowe i wróciłem do kraju. Wszystkich moich stałych klientów od razu poinformowałem o nowym produkcie i zachęciłem do sprzedaży. Sprowadzone przeze mnie zaprawy sprawdziły się doskonale a klienci do mnie wracają po nie regularnie. Teraz już po towar nie wybieram się za granicę tylko organizuję transport do Polski. Z Gerardem jestem umówiony co do transportu i wszystko idzie poprawnie. Zawsze jak pojawia się jakiś nowy produkt to dostaję informację od Gerarda i działam.

Moja firma zaczęła kwitnąć z dnia na dzień. Na początku to nie zakładałem, że to będzie możliwe, abym współpracował na stałe z zagranicą i miał tak duże grono klientów z całego kraju. Zarabiam bardzo dobre pieniądze, bo mam świetnej jakości towar.