przypinki

Przypinki – prezent dla przyjaciółki

Od przedszkola przyjaźnię się z moją przyjaciółką. Przeżyłyśmy razem mnóstwo przygód, była przy mnie w trudnych sytuacjach jak tych wesołych. Zawsze mogłam na nią liczyć dlatego chciałam podarować jej coś niezwykłego z okazji jej urodzin.

Przypinki z imionami – prezent dla przyjaciółki

przypinkiMyślałam o czymś co będzie znakiem naszej przyjaźni. Niestety nie miałam zbyt dużych funduszy i nie było mnie stać na łańcuszek z dwoma połówkami serduszka, dlatego musiałam wymyślić nieco tańszą wersję. Na początku chciałam kupić kubek ze zdjęciem naszym z wspólnych wakacji, ale to wydawało mi się być mało oryginalne. Poza tym szał na kubki ze zdjęciem chyba się już skończył w związku z tym odrzuciłam ten pomysł. Kiedyś ktoś mówił mi, że ponoć można zrobić fotomagnesy na których umieszcza się dowolne zdjęcie. Mogłabym zrobić dwa takie same i podarować jeden jej, a drugi zatrzymałabym ja jednak wpadłam na dużo lepszy pomysł. Kupiłam zwykłe przypinki i oddałam do punktu fotonadruku, aby nadrukowano na nich zdjęcie. Na mojej przypince umieściłam zdjęcie przyjaciółki natomiast na jej moje. Mogłyśmy nosić zawsze przypinkę przy sobie jak naszyjnik. Poza tym były one fajną ozdobą do codziennej stylizacji.

Gdy pokazałam prezent dla przyjaciółki mamie, bardzo jej się spodoba i stwierdziła, że to super pomysł. Moja przyjaciółka natomiast piszczała z zachwytu gdy ujrzała przypinki. Powiedziała, że zawsze będzie ją nosić przy sobie nawet jak wyjedzie na studia do innego miasta i tak rzeczywiście jest.