zamek

Projekt z zamkiem na sprzedaż

Pewnego dnia zadzwonił do mnie telefon. Bardzo miły pan miał dla mnie zlecenie na stronę internetową. Ja jestem grafikiem komputerowym i bardzo często zajmuję się takimi zleceniami. Tym razem zostałem bardzo zaskoczony. Mój klient chciał założyć witrynę na której byłyby zamki na sprzedaż. Bardzo mnie to zdziwiło.

Zamek na sprzedaż okazał się czasochłonnym projektem

zamekNie wiedziałem, że można coś takiego nabyć. Również zastanawiało mnie ile możne kogoś kosztować taki okazały dom. Byłem podekscytowany. Każdy dziwny temat był dla mnie nowym wyzwaniem i starałem się wdrążyć. Tutaj czekało mnie wiele pracy. Musiałem stworzyć coś bardzo rozbudowanego. Na dodatek klient życzył sobie aby można było dodawać swoje opinie oraz oceniać przedmioty. To mi bardzo skomplikowało całą sprawę. Zamek na sprzedaż musiał posiadać wiele funkcji. Każdy mógł sobie założyć konto na tym portalu oraz licytować przedmiot. Siedziałem nad tym projektem dniami i nocami. Pomagał mi w tym mój współpracownik, którego poznałem już w okresie studiów. Bardzo często razem tworzyliśmy skomplikowane rzeczy. Musiałem dobrać odpowiednie barwy. To musiało być coś co pasuje do starodawnego stylu. Zdecydowałem się na ciemną zieleń połączoną z brązem. Starałem się tak wszystko dopasować aby nasi klienci mogli dodawać dworek na sprzedaż lub inne zabytkowe budynki. Mój zleceniodawca wyobrażał sobie, że będzie można robić na tej stronie prawie wszystko. W przyszłości także pragnął połączyć to z rozległym forum. Bardzo spodobała mi się ta inicjatywa.

Po skończeniu swojej pracy byłem bardzo zadowolony z efektu. W późniejszych latach bardzo lubiłem wchodzić na wykonaną przeze mnie stronę i podziwiać posiadłości. Muszę przyznać, że wpadł mi w oko pewien pałac na sprzedaż. Były tam również pewne młyny oraz wiatraki.