nadruki UV

Prezent urodzinowy i nadruki UV

Każde zbliżające się urodziny zwykle stawiają nas przed trudnym dylematem – co kupić na prezent? To trudne zadanie, ponieważ często musimy uważać, aby nie powielić podarunku, a na dodatek jeszcze zależy nam, aby czymś się wyróżnić i „trafić” z prezentem w gusta obdarowywanego.

Nadruki na UV – hit czy kit?

nadruki UVPójście na łatwiznę nie jest wskazane, ponieważ zabawne nadruki UV na kubkach do kawy dawno się przejadły. Moglibyśmy wdać się teraz w dyskusję na temat tego ile przeciętna osoba potrzebuje kubków w swoim życiu i czy rzeczywiście jest Najlepszym Szefem, nie zmienia to jednak faktu, że grawerowanie laserowe już bardziej oryginalnie wypadnie na jakiejś pamiątkowej tabliczce czy statuetce, niż na kubku. Dokładnie to samo tyczy się zabawnych przekazów na ubraniach. Jeśli chodzi o koszulki z nadrukiem, to najlepiej w ogóle odpuścić temat – skąd wiesz czy prezent się spodoba i nie będzie tylko zabierał komuś miejsca w szafie? Z ubraniami zawsze będzie ten problem, że nie zawsze to co nam się spodoba, na pewno przypadnie do gustu komuś innego. Nie chodzi tu wyłącznie o samo znakowanie odzieży, ale też o fason i kolor. Dlaczego by w zamian nie pomyśleć o jakimś dodatku? Jeżeli osoba lubi ubierać się elegancko, mogłyby to być na przykład personalizowane spinki do mankietów. Firmy mające w swojej ofercie znakowanie laserowe znajdziemy już praktycznie w każdym większym mieście, zatem jeśli mieszkasz w Olsztynie, nie obawiaj się, ty także możesz zrobić taki prezent.

 

Wystarczy zabrać spinki do znakowania i nanieść na nie na przykład inicjały jubilata. A na koniec – jeśli zależy ci na sprawieniu radości jubilatowi, przede wszystkim myśl co spodoba się JEMU, bądź JEJ, a nie tobie!