kalendarze z logo

Praktyczne prezenty na każdą okazję – kalendarze

Wchodząc na pewien portal społecznościowy wyskakuje nam okienko Twój znajomy ma dziś urodziny. Jeżeli jest to daleki znajomy to pół biedy, wyskrobiemy mu na klawiaturze życzenia i wysyłamy. Gorzej, gdy okazuje się, że przez natłok spraw, stres w pracy i na uczelni sprawił, że zapomnieliśmy o tym dniu.

Kalendarze z logo idealnym prezentem dla właścicieli firm

kalendarze z logoCo robić? Przede wszystkim na kolejny rok zaopatrzyć się w kalendarze książkowe z logo, a właściwie w jeden taki. Dzięki nowoczesnej technologii jaką jest tłoczenie na gorąco na jego okładce możemy dać sobie zrobić dowolny napis. Jeżeli zapomnieliśmy o urodzinach bliskiej nam osoby może właśnie warto dać sobie zrobić tę pamiętną datę? Widząc ją co dzień zapewne zapadnie ona nam już pamięć na zawsze. Ponadto taki kalendarz byłby także świetnym pomysłem na prezent dla kogoś. Czy wyobrażacie sobie minę swojego partnera, który otrzymuje od was kalendarz z napisem „wierzę w Ciebie” jeśli pracuje on akurat jako przedstawiciel handlowy to może być dla niego niezwykłe ważne szczególnie w gorsze dni. Opcjonalnie, jeżeli chcemy podarować komuś gadżet przydatny do jego biura warto usiąść trochę przed komputerem, by zaprojektować kalendarze z logo trójdzielne dla firm. Wartościowy projekt warto jest powielać, a kto wie, może otworzy nam to drzwi do projektowania i zaczniemy myśleć o tym jako o pracy zarobkowej.

 

Osoba obdarowana zapewne podzieli nasz entuzjazm, ponadto doceni poświęcony czas. Magiczny kubek to także hit wśród podarunków. Na samym początku czarny bądź biały, pod wpływem ciepłej czy gorącej wody zmienia się i pokazuje nam zdjęcie.