salon piękności

Poszłam na kurs dokształcający w dziedzinie depilacji laserowej

Pracuję jako kosmetyczka w bardzo dobrym salonie kosmetycznym na terenie Wrocławia. Pewnego dnia pojawił się u nas nowy zabieg. Już następnego dnia przed naszymi drzwiami zawisł ogromny plakat z napisem skuteczna depilacja laserowa Wrocław.

Kursy doszkalające w tej branży to podstawa!

salon pięknościNiestety ja nie miałam doświadczenia w tej branży. Moja szefowa wysłała mnie na specjalny kurs dokształcający. Czekał mnie cały długi weekend na wykładach w dobrym hotelu. Byłam zachwycona. Do mojej dyspozycji miało być spa oraz porządna sauna. Kto nie chciałby takich atrakcji. Na początku jednak czekały mnie wykłady oraz szkolenie. depilacja laserowa-Wrocław okazała się nie zbyt trudna. Bardzo profesjonalni nauczyciele wszystko nam po kolei wyjaśnili. Potem czekały nas ćwiczenia oraz krótki egzamin. Po pozytywnym wyniku miał czekać na nas dodatkowy certyfikat. Mi zawsze zależało aby poszerzać swoje umiejętności. To prawie zawsze wiązało się z podwyżkami. Byłam zadowolona. Oczywiście przed egzaminem bardzo się denerwowałam. Miły nauczyciel zapewniał nas, że musimy to zrobić bez zbędnych emocji. Mi udało się zdać za pierwszym razem. Oczywiście były takie osoby, które musiały poprawić test. Osobiście uważam, że nie był zbyt trudny. Dzięki mnie depilacja laserowa we Wrocławiu miała stać się czymś wyjątkowym. Na szkoleniu uczono nas jak nawiązać trwałą więź z klientem i w jaki sposób zachęcać go do dalszej współpracy. Ja nigdy nie miałam z czymś takim problemu. Zawsze panie, które przyjeżdżały do mnie zapewniały, że pojawią się już niebawem. Po powrocie do pracy moja szefowa bardzo mnie zachwalała.

Mogłam już samodzielnie obsługiwać bardzo skomplikowane maszyny. Nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu. Stałam się prawdziwą specjalistką w tym zakresie.