Pościel z motywem buldoga francuskiego na prezent

Przez lata utworzyła się w naszej rodzinie tradycja, że urodziny dzieci są organizowane w konkretnym motywie. Praktycznie zawsze motywem jest obiekt fascynacji dziecka, czyli jeśli interesowała się bohaterem z bajek, to urodziny były w jego motywie. Innym razem takim motywem były zwierzęta. Teraz przyszedł czas na pieska, którego córka sobie upodobała i który przypadkowo był także moim ulubionym psem.

Nadruki buldogów francuskich na pościeli

buldog francuski pościelTym psem był buldog francuski, czyli rasa psa, która od dawna była moją ukochaną i tylko czekałam, aż taki psiak pojawi się w domu. Jednak zanim to się miało stać, musieliśmy zorganizować z takim motywem przyjęcie dla córki. Nie tylko same urodziny musiały być z nim powiązane, ale także prezenty. Naszykowaliśmy więc zabawek, gadżetów czy ciuchów, ale trzeba przyznać, że jeśli tematem jest buldog francuski pościel z nim w roli głównej zdecydowanie wygrała. Na taki prezent wpadli moi rodzice, którzy wiedzieli, że planowałam do łóżka córki dokupić pościel, a przypadkiem natrafili właśnie na taką, która była w motywie buldożków. Kupili więc ją bez większego zastanawiania, bo wiedzieli, że przypadnie ona do gustu zarówno mi, jak i mojej córce solenizantce. Upewniłam się jedynie, że nikt inny z zaproszonych gości nie wpadnie na ten pomysł – i bardzo dobrze zrobiłam, bo było blisko, byśmy mieli całkiem solidny zapas właśnie takiej pościeli.

Zarówno mój brat, jak i siostra, myśleli nad kupnem właśnie zestawu pościeli z buldogiem, a chrzestny córki zadzwonił nawet zapytać, się, czy może kupić pościel. Ostatecznie wybrali coś innego, bo to moi rodzice wyprzedzili wszystkich z tym prezentem. I na pewno było on jednym z najładniejszych prezentów, jakie moja córka otrzymała w dniu swoich urodzin.