Polecane skutery elektryczne

 

Pojazdy napędzane na prąd, są przyszłością dzisiejszej motoryzacji, ponieważ nie zanieczyszczają środowiska. Poza samochodami, na energię elektryczną są napędzane jeszcze skutery dla inwalidów, które nie osiągają zbyt dużych prędkości.

W jakim sklepie kupimy skuter elektryczny?

skutery elektryczne sklepNiektórzy inwalidzi poruszają się na własnych nogach z trudem, dlatego korzystają z różnych pojazdów, które są dla nich dużym ułatwieniem. Najczęściej jeżdżą na skuterach elektrycznych, gdyż mają one niewielkie rozmiary, są demontowane na kilka części i niewiele ważą. Dzięki temu można je rozłożyć i spakować na bagażnika samochodu. Jeżeli interesują nas skutery elektryczne sklep medyczny będzie miał ich duży wybór, ale najtaniej je znajdziemy w sklepach internetowych. Dobry skuter może kosztować od pięciu do nawet kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od modelu, wyposażenia i producenta. Dzięki niewielkim rozmiarom, można się nim poruszać w alejkach sklepów wielkopowierzchniowych. Skuter elektryczny waży niewiele ponad pięćdziesiąt kilogramów i ma szerokość pięćdziesięciu sześciu centymetrów oraz długość stu paru centymetrów. W takich wymiarach są skutery mobilne, które można rozłożyć. Są one o połowę wolniejsze od większych modeli i mogą jechać z maksymalną prędkością niecałych siedmiu kilometrów na godzinę. Inwalida może jechać takim pojazdem na zakupy, do banku, urzędu, czy na wizytę do lekarza. Bez problemu nim zaparkujemy na zatłoczonym parkingu, czy przeciśniemy się wąskimi uliczkami pomiędzy pojazdami.

Zakup skutera się świetną inwestycją we własny komfort i niezależność. Jazda taki pojazdem jest komfortowo, gdyż posiada on amortyzowane zawieszenie i duże, pompowane koła. Dodatkowo posiada sporo miejsca na bagaże i kilka schowków na podręczne produkty.