Pojemne przeszklone szafy chłodnicze do restauracji

Wybór witryny do sklepu spożywczego to decyzja, która ma wpływ na zakupy klientów i obroty sklepów. W dyskontach spożywczych stosowane są jednostronne, przyścienne szafy oraz dwustronne witryny z łatwym i szybkim dostępem do różnorakich towarów. Pomagają w ładny i estetyczny sposób ustawić wszelkie niezbędne produkty spożywcze.

Ekspozycja towarów w przeszklonej witrynie chłodzącej

przeszklone szafy chłodniczeW restauracjach i barach coraz częściej pojawiają się przeszklone witryny z funkcją chłodzenia. Można w nich eksponować zarówno produkty spożywcze, jak i napoje oraz inne wyroby, np. cukiernicze. Także w kawiarniach mają one swoje miejsce. Wśród witryn wyróżniają się przeszklone szafy chłodnicze. Wielofunkcyjne szafy doskonale pomagają przechowywać żywność i napoje. W restauracjach można w niskiej temperaturze ustawić napoje alkoholowe. Z kolei w cukierni i piekarni oraz kawiarni taka szafa zapewni elegancki wystrój i widok na wszystkie produkty z różnych stron. Piękne, autorskie torty na zamówienie, ciasta, tary i inne słodkie przysmaki znajdą odpowiednie miejsce w szafie chłodniczej. Chłodzenie w tym wielofunkcyjnym urządzeniu odbywa się w nowoczesny, przyjazny dla środowiska sposób. Można wybrać ekologiczną witrynę, która zaopatrzona jest w system oszczędzania prądu. Energia elektryczna magazynowana jest w specjalnym kondensatorze. Ułatwia to pracę chłodziarki nawet przy awarii prądu. 

Nowoczesna witryna z funkcją chłodzenia znajduje zastosowanie zarówno w sklepach spożywczych, jak i w lokalach gastronomicznych. W kawiarniach i cukierniach szafy pomieszczą torty i słodycze. W restauracjach witryna posłuży do przechowywania schłodzonych napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Dodatkowo w lokalach gastronomicznych, np. barach szybkiej obsługi sprawdzają się przeszklone szafy.