Pilnie potrzebując porady prawnej

 

W Internecie, mądrych książkach, kodeksach, artykułach w gazecie, telewizji. Wszędzie tam można zasięgnąć porad prawnych. Jednakże nie zawsze one wystarczają. W pewnych sytuacjach lepiej jest bezpośrednio porozmawiać z radcą prawnym, aby móc ustalić jakąś ścieżkę działania.

Radca prawny udzieli rzetelnej porady prawnej

rzetelnie wykonywane porady prawne w Pruszczu GdańskimByło tak w moim przypadku, kiedy miałam nieprzyjemności związane z naruszeniem kodeksu pracy. Mój były pracodawca nie zapłacił mi za ostatni przepracowany miesiąc. W dodatku nie miał zamiaru. Jako osoba pracująca fizycznie nie znałam się na prawie i nie wiedziałam co mam w tej sytuacji zrobić, a pilnie potrzebowałam pieniędzy. Szukałam kancelarii, w której są udzielane rzetelnie wykonywane porady prawne w Pruszczu Gdańskim. Liczyłam, że ktoś mi pomoże uporać się z tym problemem. Poszukałam w Internecie najlepszej kancelarii prawnej. Najpierw chciałam zapłacić za tę usługę, jednakże moja koleżanka z byłej pracy powiedziała mi, że przecież w moim mieście porady prawne są udzielane za darmo. Zdecydowałam się tam pójść na następny dzień z samego rana. Nie liczyło się dla mnie to, że czekałam w kolejce cztery godziny do dobrego radcy prawnego. Ważne było to, aby mi pomógł w tej sytuacji. I tak się stało. Musiałam wystąpić do sądu z wnioskiem o odszkodowanie oraz uregulowanie wynagrodzenia. Napisał mi odpowiednie pismo i powiedział, że w razie jakichkolwiek problemów na sali sądowej może mnie reprezentować. Pismo do sądu poskutkowało. Rozprawa została umorzona, ponieważ zanim do niej doszło, pracodawca się przestraszył konsekwencji i zapłacił należności wraz z odsetkami.

Jak więc widać radca prawny udzielając dobry porad może nam pomóc w znacznym stopniu. Nie ma sensu działać na własna rękę, ponieważ czasami możemy sobie bardziej zaszkodzić. Prawnicy są po to, aby nam pomagać w takich problemach.