worki na śmieci

Opakowania foliowe a wysyłanie paczek

Wysyłanie paczek wiąże się ze sporymi kosztami. Sam produkt to nie tylko. Trzeba zbadać o to, żeby był odpowiednio opakowany, żeby w trakcie transportu nic mu się nie stało.

Worki na śmieci mogą posłużyć do owinięcia paczki przeznaczonej do wysyłki

worki na śmieciWszyscy wiemy, że kurierzy nie zawsze obchodzą się z naszymi paczkami jak należy, nawet jeśli mają oznaczanie ,,uwaga szkło!”, czy ,,nie rzucać!”. Rzucanie ich, wciskanie tak żeby wszystko się zmieściło, czy zgniatanie ich jest na porządku dziennym. Dlatego tak ważne jest z naszej strony, żeby wszystko było tak zapakowane, żeby nic się towarowi nie stało. Jak to zrobić? Przede wszystkim zadbajmy o opakowanie samego produktu. Przydadzą się nam opakowania foliowe i folia bąbelkowa, dzięki czemu produkt będzie zabezpieczony przed wilgocią, wodą i zanieczyszczeniami. Jest to szczególnie ważne w przypadku towarów wrażliwych na te czynniki np. drewno, materiały włókiennicze, czy jedzenie. Folia chroni takie rzeczy przed uszkodzeniami. Jeśli nie mamy specjalnych opakowań foliowych z Łodzi to możemy użyć worki na śmieci. To w końcu też rodzaj tworzywa sztucznego. Co prawda zazwyczaj nie pachną one najlepiej, więc pakowanie w nie ubrań jest ryzykowne, ale ważne że dzięki nim nic nie zamoknie, ani się nie zabrudzi. Potem trzeba znaleźć odpowiedni kartonik to wsadzenia towaru. Najlepszy jest taki, gdzie towar wchodzi idealnie, to znaczy nie rusza się za bardzo, ale też nie wchodzi na wcisk. Wolna przestrzeń może być wypełniona folią bąbelkową, kawałkami kartonu, czy miękkim materiałem. Torby reklamowe zwinięte w kłębek też się nadadzą. Będą one działać jak folia, czyli amortyzować wstrząsy i upadki.

Wspomniane traktowanie paczek przez kurierów sprawia, ze bez tego nasza paczka mogłaby nie dotrwać do miejsca przeznaczenia. Torby reklamowe z nadrukiem są dobre dla firm, bo przy okazji dadzą klientowi swoje produkty i torby je reklamujące.