gabiony

Ogrodzenie z kamienia naturalnego – ładne i tanie gabiony

Jesteśmy inwestorami budującymi dom. Budowa ma się ku końcowi, więc zaczęliśmy rozglądać się za ogrodzeniem. Jako że nasz dom jest usytuowany pod lasem, chcielibyśmy aby ogrodzenie było z naturalnego budulca.

Ładne gabiony do naszego domu

gabiony Przejrzeliśmy masę zdjęć i poczytaliśmy opinie na forach internetowych. Doszliśmy do wniosku, że idealnym rozwiązaniem będzie w naszym przypadku ogrodzenie z kamienia naturalnego. Jednak i tutaj pomysłów i koncepcji nie brakuje. Ostatecznie padło na gabiony. I znów szperanie w Internecie, masa telefonów, aby znaleźć odpowiedniego dostawcę i dobrą ofertę. Udało się- nabyliśmy ładne gabiony tanio i takie jak chcieliśmy. Mieliśmy trochę wygórowane oczekiwania co do kolorystyki kamieni i szerokości poszczególnych koszy, ale gabiony producent wykonał jak marzenie. Idealnie wyglądały już w fazie produkcji, a teraz są już na placu montowane wokół domu. Wyglądają przepięknie i idealnie się komponują z otoczeniem. Wrzuciliśmy zdjęcia na forum budowlane. Cóż za „achy” i „ochy” popłynęły. Wiele pozytywnych opinii i prośby o namiary. To utwierdziło nas w przekonaniu, że nasza decyzja była dobra. Po zakończonej budowie i montażu ogrodzenia zdecydowaliśmy się jeszcze niedawno na grilla z gabionów. Teraz całość prezentuje się naprawdę wspaniale. Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że ogrodzenia gabionowe to super rozwiązanie.

Polecamy i zachęcamy, bo bardzo ładnie wyglądają, są w dużej mierze naturalne i współgrają z naturą.Dziękujemy przemiłym internautom, którzy namawiali na gabiony!