Oferta moich usług stolarskich w katalogu

Podczas prowadzenia własnego warsztatu stolarskiego czekało na mnie sporo wyzwań. Na początku miałem mało klientów i doskonale radziłem sobie sam. Będąc stolarzem wykonywałem wszystkie meble na wymiar i dostosowywałem się do wymagań klientów.

Agencja reklamowa poleciła mi teczki z ofertami 

teczki ofertowe drukZajmowałem się też drobnymi naprawami oraz modernizacją i zmianą gotowych elementów. Oczywiście z czasem to zadanie było coraz trudniejsze, ponieważ zyskiwałem większą popularność i ludzie częściej zamawiali u mnie swoje usługi. Sam nie byłem w stanie spełnić ich wszystkich ważnych potrzeb. Jednak postanowiłem się nie poddawać i zatrudniłem asystenta. Z perspektywy czasu widzę jak wiele nauczyłem się przez ten czas. Okazało się, że kluczową rolę we wszystkim odgrywa reklama oraz utrwalanie pozytywnego wizerunku. Aby dobrze wbić się w ten wir zatrudniłem małą agencję reklamową. Oni polecili mi teczki ofertowe druk. Okazało się, że tam mogę załączyć wszystkie meble, które byłem w stanie produkować i pokazywać ją zainteresowanym klientom. Dla mnie był to wielki szok, ponieważ powoli od małego garażowego warsztatu stawałem się poważną konkurencją dla największych firm sprzedających meble. Oczywiście chciałem taką teczkę, ponieważ ona sprawiłaby wrażenie, że mój warsztat jest bardzo profesjonalny. Agencja reklamowa zajmowała się jej projektem, ponieważ musiała przyciągać czymś swoją uwagę. Jej wygląd nie mógł być przypadkowy i liczył się każdy detal. Wiedziałem jedno. Taka teczka miała przynieść mojej firmie same pozytywy.

Dodatkowo chciałem jeszcze zatrudnić kogoś aby stworzył dla mnie stronę internetową z usługami. Ta przestrzeń w dzisiejszej rzeczywistości była prawdziwym kluczem do sukcesu i musiałem o nią odpowiednio zadbać. Grafik miał ją dla mnie zaprojektować.