medycyna estetyczna

Odmłodzenie o dwadzieścia lat dzięki medycynie estetycznej

Nie jestem już pierwszej ani nawet drugiej młodości, dlatego pomyślałam, że mogłabym coś zmienić w swoim wyglądzie, trochę go poprawić… W końcu to, że mieszkam w Toruniu nie znaczy, że sama muszę wyglądać jak stary piernik!

Medycyna estetyczna – błyskawiczne odmłodzenie

medycyna estetycznaZrobiłam wywiad wśród rodziny i koleżanek na temat tego, jak dbają o swój wygląd. Nie wszystkie odpowiedzi mnie satysfakcjonowały, dlatego postanowiłam sama zapoznać się z dziedziną jaką jest kosmetologia. Na naukę nigdy nie jest za późno, a dzięki kilku książkom wiedziałam lepiej, o co chodzi i jak o siebie dbać. Potem postanowiłam, że medycyna estetyczna-Toruń to jest to. Teraz trzeba było tylko wybrać odpowiedni zabieg, który miał mnie odmłodzi. W wyborze pomógł mi miły pan doktor z kliniki, do której poszłam. Stwierdził, że kwas hialuronowy daje tylko tymczasowe efekty i zaledwie maskuje problem, a nie go usuwa. Zdecydowałam się więc na nowatorski laser frakcyjny, który dzięki odpowiedniemu, zaplanowanemu uszkodzeniu skóry odmłodził ją, spłycił zmarszczki i zmniejszył przebarwienia. W gojeniu mojej wrażliwej, suchej skóry pomogło potem osocze bogatopłytkowe, które do tego pomogło pogłębić dobroczynne działanie lasera na mojej twarzy i dekolcie. Na sam koniec zostawiłam sobie swoje żylaki, z którymi rozprawiła się skleroterapia i teraz mogę wreszcie wyjść z domu w krótszej spódnicy czy iść na plażę. Jestem naprawdę zadowolona z efektów, chociaż wydałam na te wszystkie zabiegi sporą część swoich oszczędności.

Koleżanki nie mogą się nadziwić temu, jak odmłodniałam – podobno wyglądam teraz na dobrych piętnaście lat mniej. No cóż, jeśli wyglądam teraz na ledwie pięćdziesiąt pięć lat, to śmiało mogę iść na dansing i wyrwać sobie jakiegoś młodzieńca na wieczór!